Wpis z mikrobloga

Reakcja graczy LOLa, Fortnite czy innego CSGO na mój wiek
-coooo, masz 25 lat, ale jesteś stary
Reakcja graczy dowolnego MMO
-hehehe moja córka ma tyle lat iksde


#gry
  • 100
  • Odpowiedz
@Gvizdec: Jak na studiach (lvl coś koło 21) grałem na prywatnym serwerze WoW'a TBC (chyba Anderia się serwer zwał) w gildii z takim gościem po 50-tce i podczas raidu na TeamSpeaku usłyszeliśmy w tlę "Ale no weź wpuść dziecko na naszą klasę.". Co ja wtedy skisłem to moje :)
  • Odpowiedz
@Vecarius: dużo więcej chętnych jest grających. Z jakiegoś powodu kobiety zaczęły traktować gry jak portale randkowe xD
@yewyaw: w wowa to na emeryturze chyba będę grać
@ChochlikLucek: tego typu wiek to standard. U nas w gildii była babka po 50, jarala codziennie zielsko, a druga grała ze swoim synem. Ona healerem i na discordzie często można było usłyszeć "mama ratuj" xD
A najlepsza historia jak któregoś razu jeden typ
  • Odpowiedz
@Gvizdec: To straszne śmiechy chichy, na moim serwerze nie ma polskich gildii (a przynajmniej nie w hordzie) i smutno tak jakoś. Myślę czyby maina gdzieś na inny realm przenieść. Mmm grasz na Burning Legion? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gvizdec: ja swojego czasu grałem w FarCry, CSGO z ekipą gdzie ludzie mieli po 40, 50 lat, i to byli bardzo spoko ludzie więc nie tylko w mmo tacy grają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 115
@ChochlikLucek ja grałem w CoD2 mając 14 lat w klanie z facetami co mieli po 40 lat. Dziwne były rozmowy jak narzekali na dzieci, że buty chcą nowe, że wszystko by chcieli a ja byłem tą drugą stroną sporu więc się nie odzywałem :D
  • Odpowiedz