Wpis z mikrobloga

@susuke15 kogo ty chcesz edukować? Idź, idź na ulice i opowiadaj o zdrowiu planety to Cię ludzie wyśmieją.

Każdy wie że jest to ważne, ale dla większości i tak liczy się kasa, zysk, dobre życie A nie kolorowy k krajobraz miast, i inni ludzie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Malo ci dowodów?
  • Odpowiedz
@PszczolkaFajaa
@susuke15

A szczerze nawet lepiej jest sprzątać taki bajzel bo można segregowac od razu, a trak to worki muszą iść na taśmę A potem zostać posegregowane w sortowni.

Więc bajzel po takich imprezach jest bardziej wskazany niż kosze, i tak mało kto segreguje podczas imprezy .... niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@PszczolkaFajaa nie prawda, i to i to ma sens.

Nie każdy miał szczęście wychować się w mieście, czy też w pozytywnej rodzinie która przekazała odpowiednie wartości. I trzeba ich nauczyć.

Do dzisiaj dzieciaki grają w wieloryba lub jedzą żelki do prania nie wiedząc o konsekwencjach. Lub też biorą dopalacze, ostatnio to modne ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@PszczolkaFajaa: bo nie byłem tylko tam i widziałem jak to wyglądało. Strefa lecha 1 kosz na puszki xD. Budki z jedzeniem brak kosza bo po co, danie worków i zrobienia więcej koszów na śmieci porostu zwiększyły koszty, lepiej wysłać 50 ukrainców niech przeczesują las za śmieciami xD. A co najlepsze sami promowali akcje będzie czystko i rozdawali worki, widziałem może ich z 10 takich przez 3 dni ... Tak z
  • Odpowiedz
@susuke15 gurwa, chodziłem z pojedyncza puszka, żeby wyrzucić ją do śmietnika. Ale jak już wcześniej zostałeś wyjaśniony przy takiej ilości ludzi upitych będzie dużo dzbanów.
  • Odpowiedz