Wpis z mikrobloga

Zupełnie nie ogarniam i nie akceptuję zjawiska gołych dzieci nad wodą. Nosz #!$%@?, czemu Ci rodzice nie ogarniają, że pokazywanie genitaliów publicznie jest obrzydliwe i nietaktowne? I w ogóle nielegalne. To co, że to dziecko? Tak samo ma miejsca intymne, których w żadnym wypadku nie mam ochoty oglądać. Zawsze czuję się wtedy zażenowana i muszę znajdować sobie inną stronę do patrzenia, żeby nie musieć oglądać gołych dzieci jak jakiś pedofil.
#zalesie
#dzieci
#patologiazewsi
  • 170
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lena93 Niestety masz imprint rodzinny, który ci mówi, że nagość to coś niewłaściwego. Ty to chyba byś była równie zgorszona freskiem w kaplicy syxtyńskiej i kazała majtki domalować.

@Figa-z-makiym: Dobrze się czujesz? Porównanie sztuki do zasad i norm obowiązujących w społeczeństwie?


@agaja: No tak, bo dzieci ubrane chociażby w pieluchę już nie są szczęśliwe. I nie wciskaj mi, że łączę dzieci z seksem. Łączę wasze niezdrowe podniecenie dziecięcymi genitaliami wywalonymi
@PerfectWoman: ja nie twierdzilam, ze Ty o tym pisalas, ale za ja w tym watku wypowiadam sie przede wszystkim o tym ;)
Gdzie ja pisalam, ze nie nalezy dzieci uczyc norm, gdzie ja pisalam, ze powinny latac z gola pupa na plazy? Nigdzie.

@Twinkle:
Podniecasz sie Ty i widzisz pedofilie w czyms, co jest neutralne.
Ja nie pisalam, ze dziecko ma latac gole, zauwazylam, ze chore jest laczenie tej nagosci
@Twinkle
Czy to nie to samo ludzkie masło maślane.
))¯_(ツ)_/¯
I tu i tam chodzi o portki w SyKStyńskiej, faktycznie domalowane a na plaży nieubrane.
Co bym mógł czekać od osoby argumentującej sposobem "Argumentum ad personam"?

http://www.lisak.net.pl/blog/wp-content/uploads/2013/12/bath-Benjamin-West-American-painter-1738-1820-The-Bathing-Place-at-Ramsgate-1788.jpg

http://www.lisak.net.pl/blog/?p=2798

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Manneken_pis
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@agaja: No rzeczywiście, to ja się podniecam nagimi dziećmi. :D
Jak tu nie widzieć pedofilii, skoro jest mowa o gołych dzieciach i w dodatku dwie dorosłe baby spuszczają się nad gołymi dziećmi? To dopiero jest obrzydliwe.

@Figa-z-makiym: Nadal nie rozumiem dlaczego porównujesz sztukę sprzed kilku ładnych tysiącleci wstecz z aktualnym, patologicznym zjawiskiem.
@Twinkle: dwie dorosłe kobiety nie rozumieją seksualizacji dzieci. Tyle.
Ale o czym tu dyskutować, skoro nawet nie potrafisz rozmawiać bez wulgarnych sugestii i nawiazan do seksu.
Powinnaś to koleżanko leczyć
Tyle ode mnie, bo nie mam ochoty czytać kolejnych Twoich obrzydliwych imaginacji.
@Twinkle: wiesz, że to ty widzisz w fakcie patrzenia na dzieci zboczenie, a nie ogół zdrowych ludzi? W sensie czy jesteś w stanie w procesie metamyślenia prześledzić i krytycznie ocenić swój własny pogląd, by dostrzec, że to u ciebie w głowie rodzi się myśl o zboczeniu, a nie u normalnych ludzi, którzy do teraz tylko puszczali pociechy do zabawy w wodzie i patrzyli / ignorowali jak się bawią te czy inne?
@Xodet: jakos nie potrafie sie znizyc do poziomu stosowanego przez rozmowczynie, zwlaszcze, ze takie sugestie, jakie czynila wzbudzaja we mnie po prostu obrzydzenie, jesli mam byc szczera,
Ale coz, swiadcza one wylacznie o niej i sa wynikiem procesow zachodzacych w jej glowie, jak slusznie zauwazyles ¯\_(ツ)_/¯
@Xodet: swoja droga, nie moge sie nadziwic jak - oraz czym - trzeba miec zryta psychike, aby sugerowac, ze kobieta cieszaca sie widokiem swojego bawiacego sie golego dziecka podnieca sie tym widokiem seksualnie?
Przeciez taki tok myslenia jest chory do kwadratu ()
@agaja: podejrzewam, że problem sięga dużo głębiej, zapoczątkowany samą medialnością tematu pedofilii. Ludzie zaczynają słyszeć o niej / żyć z nią jak z nielubianym, ale codziennie widywanym sąsiadem. Być może u niektórych, bardziej podatnych jednostek, przeradza się to w fobię, która zaczyna zataczać coraz większe kręgi, objawiając się na przykład tutaj - w formie oskarżenia matki o chore myśli względem własnych dzieci.

Tak sobie to tłumaczę; ile w tym prawdy -
@agaja: niektórzy podniecają się jak prostytutka im sra do ryja... tzn. buzi (John McAffe przykładowo).
Są różne dziwne fetysze, nie zdziwiłbym się gdyby niektóre matki jarało jak inni ludzie patrzą na ich nagie dziecko (gdzieś nawet czytałem o czymś takim, ale nie mogę znaleźć artykułu).

Podobnie widziałem kiedyś artykuł gdzie madki jarały się różnymi dziwnymi rzeczami i własnych dzieci (wąchanie stop, ssanie cycka), nawet na wykop o tym był.
@Twinkle: nie odniosłaś się do niczego co napisałem i próbujesz zbyć pewną techniką manipulacji (nie pamiętam naukowego terminu, ale określał on zjawisko, w którym rozmówca próbuje udowodnić inną tezę, a za jej pomocą zdyskredytować oponenta, który teoretycznie "został pokonany", tylko, że argumentem spoza bieżącej dyskusji).

Więc nie wiem czy mam odpowiadać, czy coś jeszcze dopiszesz? Zrozumiałaś w ogóle co wcześniej napisałem?

Mam podejrzenie graniczące z pewnością, że ja też
@trevoz: ale tu sugerowano mnie i @camilio, że nas podniecają wlasne dzieci. Uwazasz , że samo sugerowanie nawwt czwgos takiego jest normalne? Jak w ogóle można wpaść nawet na tak obrzydliwy pomysł?
Ja się zgadzam z @Xodet: - koleżanka ma problemy ze sobą.
Byc może to kwestia uzaleznienia, bić może trudnego dzieciństwa (o czym pisala sama na mirko). Dla mnie ta dziewczyna ma chory i ostro spaczony sposob patrzenia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Xodet: Naprawdę uważasz, że chce mi się odnosić do wypowiedzi człowieka, który uważa, że szanowanie woli innych ludzi to "lubienie buta nad sobą". Nie wymagaj szacunku do siebie i swoich poglądów, skoro uważasz, że każdy pogląd odchylony od Twoich jest "wynaturzonym problemem" i że dziecko ubrane w pieluszkę/majtki jest SKRĘPOWANE.
@agaja: Nie czytałem całego, sorrki.

Mnie się wydaje, że dla normalnej matki widok nagiego dziecka nie jest raczej niczym niezwykłym. Matki się cieszą jak dziecko mówi jakieś "aguguge" to w sumie czemu nie miałyby się cieszyć jak gołe dziecko się bawi xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@agaja: xDDDD Naczelna madka wykopu przechodzi sama siebie. Naprawdę, takie posty to nie jest żadna madkowa grupka na fejsie, ja rozumiem, że madki i ojdzowie muszą się klepać po plecach, bo chlip, nikt nie rozumie ich spuszczania nad dziecięcym nagim ciałem.
Ja rozumiem żeby mówić tak o dłoniach, buzi, stopach dziecka, no ale o miejscach intymnych? XDDDD
@trevoz: to przeczytaj.
Ba, padlo nawet haslo, ze sie na ten widok masturbujemy (choc wyrazila to w sposob obrzydliwy i wulgarny).
Dla mnie sam fakt polaczenia takich kwestii dowodzi ostrego spaczenia. Jak pisalam, moze to kwestia problemow, ktore w zyciu miala, nie wiem. Ale taki obraz swiata jest dla mnie mocno chory i zgadzam sie z kolega wyzej, ze dowodzi problemow, ktore ma ona sama ze soba.

@Twinkle: ja z
@Twinkle: nie za bardzo dbam o twój czas ani o twoją osobę - bo i czemu miałbym to robić? Nie chcesz dyskutować, to tego nie rób, ale jak już coś piszesz, to rób to kompetentnie. Pojedyncze zdawkowe zdania są gorsze od ślepego monologu.

Termin "wynaturzony problem" jest bardziej trafny niż bym tego nawet chciał - stworzyliście sobie problem przeciw naturalnym odruchom, niczym socjalizm i zaczynacie z nim bohatersko walczyć. Naturalnym było,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@agaja: Nie jestem twoją koleżanką.
Wiesz co jest najbardziej przykre? Że traktujesz wszystko w 100% na serio. No ale czego się spodziewać po kimś, kto się podnieca nagimi dziećmi. ¯_(ツ)_/¯

@Xodet: A po co mam pisać monolog, skoro i tak będziesz mówił, że tak nie jest, bo Ty uważasz inaczej i wszyscy dookoła są wykolejeni?
Rozumiem, że skoro to taki naturalny odruch to też latasz z gołą dupą nad jeziorem?