Wpis z mikrobloga

@pan_kleks8: właśnie tego szukałam, ale coś mi się na bani uwalilo ze to ustawa o cudzoziemcach i nie pasowało mi jak internet pokazał ze jest ona z 2013; przez ta ustawę o nabywaniu nieruchomości trzeba było do krsu rejestrując spółkę składać oświadczenie, ze spółka nie jest cudzoziemcem, mimo ze z samego formularza, aktu założenia itd wynikało co jest jej siedziba, teraz zmienili formularze i jest osobna rubryka, dzięki :)
  • Odpowiedz
@pan_kleks8: Jeśli chodzi o ustawy to tak, ale czy jakieś konwencje (czy tam inne akty prawa międzynarodowego) z 1919 nie mają wciąż mocy powszechnie obowiązującej? Wiem, że wciąż obowiązuje Międzynarodowa Konwencja dotycząca bezrobocia, przyjęta jako projekt dnia 28 listopada 1919 roku w Waszyngtonie na Ogólnej Konferencji Międzynarodowej Organizacji Pracy Ligi Narodów (chociaż ratyfikowana u nas w 1924 roku), ale z tego co pamiętam z czasów studenckich, coś tam jeszcze się
  • Odpowiedz
@Bonifacy13: pomagam tylko w żniwa i to tak że 2 dni pojadę na pole, kombajn kosi 3h, 2 przyczepy pełne, wracam, zsypuje do zmijki, samo się zrzuca i drugi dzień to samo, nic się nie nadrobię tylko siedzę haha a w zamian mam jedzenie, spanie haha
  • Odpowiedz