Wpis z mikrobloga

rykłem jak to przeczytałem a jest szósta rano, najpierw ct przyznaje że jawne interesowanie się kononem to jest siara, a potem pisze ten drugi komentarz że pracuje w branży filmowej xDDD
albo ct ma syndrom navy seala z pasty w której może mnie zabić na 100 różnych sposobów i to bez użycia broni, albo nie ma bladego pojęcia jak dobrze się wszyscy znają w światku produkcji filmowej i serio w niej pracuje. wystarczy że jedna osoba z branży pozna cię po głosie (a to nie jest za trudne, bo jest dość charakterystyczny) i wszystkie ważne osoby gdy będą potrzebowały to łatwo się o tym dowiedzą. jak ktoś potrzebuje żywego przykładu to polecam axelio i jego ostatnią wizytę w studio telewizyjnym.
więc albo masz ten sam problem co bemben gadający o pokrewieństwie z piłsudskim, albo zaraz zostaniesz #!$%@? ze stanowiska przez kogoś, kto chętnie by usiadł na twoim krzesełku, i to prędko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CALE_TE_TalkShow
#kononowicz #caletetalkshow
s.....0 - rykłem jak to przeczytałem a jest szósta rano, najpierw ct przyznaje że jaw...

źródło: comment_1yYsEgulVDH4703ZHJT3ecoHUQXoKN3X.jpg

Pobierz
  • 108
No i poznał „ktoś z branży” po głosie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Łukasz nie pracuje w branży filmowej, pracował przez niecały rok w radiu jako asystent i pomagał produkować treści audio-video do netu. Wyleciał za % (nikt nie jest święty, ale kończenie 3 żubra o 6 rano w studio produkcyjnym to słaba pozycja w CV. Z radia też wyniósł bazę danych skąd ma numer do Kononowicza i nauczył
@Jao_Pytung: nie znam w ogóle człowieka, nawet nie wiedziałem, jak ma na imię. :O

dla mnie te informacje co teraz powiedziałeś są równie nowe jak i niepewne (no sorry, dowodów to jednak nie przedstawiłeś), choć przyznaję że nie zdziwiłbym się gdyby okazały się prawdziwe. nie żeby same problemy alkoholowe były czymś złym, bo różnie życie się toczy i od tego są odpowiednie instytucje, by pomagać, a nie zostawiać takich ludzi samych
Nie mam w sumie ciśnienia na udowadnianie tego. Gościa co prawda zapamiętałem jak najgorzej (choć nie od razu się na nim poznałem, a proponowałem mu nawet parę razy, żeby wydawał nasz piątkowy program - żeby mógł sobie po stażu wpisać „wydawca”) a potem się za niego opór najadłem wstydu. No, ale nie chcę się jakoś za bardzo angażować w oceniane ludzi, tym bardziej, że nie za bardzo znam kontekst. Kanał poznałem przed
@Jao_Pytung: myślałem, żeby wysłać ci priv, ale nie, niech będzie to publiczne. będziesz miał możliwość przeczytania, czy inni potwierdzają to co mówię, czy nie (choć tu za bardzo nie ma czego potwierdzać)

odpowiedź na twoje pytanie czy syfu narobił brzmi: i tak i nie. technicznie rzecz ujmując narobił, i to chadzając cienko po granicy prawa (przedstawianie się jako urzędnicy państwowi, adwokaci itd.) kononowi i meksykowi (sąsiadowi konona, z którym niedoszły prezydent
Łukasz nagrywa powtórnie swoje kwestie i miksuje to dość nieumiejętnie, nagrywa po raz kolejny wszystko, nawet jeśli w oryginale było powiedziane to samo, po pierwsze chodzi o lekką zmianę głosu a po drugie on dość niewyraźnie mówi a do nagrań powtarza to samo znacznie wolniej i wyraźniej. Ma numery telefonów bo jak wspomniałem #!$%@?ł nam z radia bazę danych. Szczur-bezkręgowiec. Minimum rispect.
Jao_Pytung - Łukasz nagrywa powtórnie swoje kwestie i miksuje to dość nieumiejętnie, ...

źródło: comment_kUd5Yjo20lbqkluqnDyPxYkCytzGdlFd.jpg

Pobierz
@Jao_Pytung: w sumie to przyszła mi do głowy tylko jedna sytuacja która wywołała we mnie autentyczne pieczenie w dupie: ct utrzymywał kontakt z jedną gimbusiarą której imienia nie będę już wymieniać (główną sprawczynią afery pedofilskiej, połowa obserwujących tag i tak doskonale wie o kim mowa, bo walili sobie konia do jej koleżanki). dziewczyna była jakimś podwiekiem, 15-16 lat miała, także młoda i głupia była, miała prawo. całe te zamiast zachować się
@MarianHohla: nie mówię, że jest z nim coś nie tak tylko dlatego, bo ogląda szkolną. mówię o tym, że raczej nie lansowałby się pod contentem związanym z patolą, że pracuje w branży filmowej będąc jednocześnie jednym z największych twórców contentu związanego z tym czymś, bo to by był obciach, jego życie zawodowe by przestało istnieć, bo każdy by go kojarzył jako gościa z niezdrową obsesją na punkcie jakiegoś menela.

nie wiem
@MarianHohla: wiesz, montaż to nie jedyna rzecz jaką się robi w filmie, więc to nie jest akurat jakiś szczególny wyznacznik, aczkolwiek każdy kto pracuje w filmie powinien mieć jakieś wyczucie do tego, czy coś jest za głośno lub za cicho, a tu ni ma. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Jao_Pytung: bardzo ci dziękuję w imieniu każdego bywalca tagu bożego za poświęcenie nam odrobiny swojego czasu, jeśli te
Są prawdziwe. To on we własnej zakłamanej osobie, Łukasz - alkoholik. Zdziwiłabyś się ile jeszcze hardcorowych historii się za nim ciągnie, ale imo dalsze wchodzenie przeze mnie w szczegóły jest zbyteczne. I nie przesadzaj z tym „poświęcaniem czasu” jestem normalnym Mirkiem, nie klepie pod to, że w internatach są moje „śmieszne filmiki” :)