Wpis z mikrobloga

rykłem jak to przeczytałem a jest szósta rano, najpierw ct przyznaje że jawne interesowanie się kononem to jest siara, a potem pisze ten drugi komentarz że pracuje w branży filmowej xDDD
albo ct ma syndrom navy seala z pasty w której może mnie zabić na 100 różnych sposobów i to bez użycia broni, albo nie ma bladego pojęcia jak dobrze się wszyscy znają w światku produkcji filmowej i serio w niej pracuje. wystarczy że jedna osoba z branży pozna cię po głosie (a to nie jest za trudne, bo jest dość charakterystyczny) i wszystkie ważne osoby gdy będą potrzebowały to łatwo się o tym dowiedzą. jak ktoś potrzebuje żywego przykładu to polecam axelio i jego ostatnią wizytę w studio telewizyjnym.
więc albo masz ten sam problem co bemben gadający o pokrewieństwie z piłsudskim, albo zaraz zostaniesz #!$%@? ze stanowiska przez kogoś, kto chętnie by usiadł na twoim krzesełku, i to prędko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CALE_TE_TalkShow
#kononowicz #caletetalkshow
Pobierz s.....0 - rykłem jak to przeczytałem a jest szósta rano, najpierw ct przyznaje że jaw...
źródło: comment_1yYsEgulVDH4703ZHJT3ecoHUQXoKN3X.jpg
  • 108
@Jao_Pytung: hmm... troche to dziwne, bo na yt nadal można znaleźć streamy boże, gdzie Paweł Kowalewski dzwoni do majora z kononem podczas ich trasmisji na żywo, a chwilę później takie samo nagranie pojawia sie na kanale @CALE_TE_TalkShow beż żadnych modyfikacji . Na poprzednim kanale @Cale_Te którego już niestety nie ma na yt (mnóstwo ciekawych nagrań przepadło), sam autor także robił transmisje na żywo, gdzie jego głos był identyczny do tego który