Wpis z mikrobloga

rykłem jak to przeczytałem a jest szósta rano, najpierw ct przyznaje że jawne interesowanie się kononem to jest siara, a potem pisze ten drugi komentarz że pracuje w branży filmowej xDDD
albo ct ma syndrom navy seala z pasty w której może mnie zabić na 100 różnych sposobów i to bez użycia broni, albo nie ma bladego pojęcia jak dobrze się wszyscy znają w światku produkcji filmowej i serio w niej pracuje. wystarczy że jedna osoba z branży pozna cię po głosie (a to nie jest za trudne, bo jest dość charakterystyczny) i wszystkie ważne osoby gdy będą potrzebowały to łatwo się o tym dowiedzą. jak ktoś potrzebuje żywego przykładu to polecam axelio i jego ostatnią wizytę w studio telewizyjnym.
więc albo masz ten sam problem co bemben gadający o pokrewieństwie z piłsudskim, albo zaraz zostaniesz #!$%@? ze stanowiska przez kogoś, kto chętnie by usiadł na twoim krzesełku, i to prędko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CALE_TE_TalkShow
#kononowicz #caletetalkshow
Pobierz s.....0 - rykłem jak to przeczytałem a jest szósta rano, najpierw ct przyznaje że jaw...
źródło: comment_1yYsEgulVDH4703ZHJT3ecoHUQXoKN3X.jpg
  • 108
@Zwanek:
1. nie łyknąłem, do samego końca byłem sceptyczny, a to że założyłem że rozmawiałem z ct nie oznacza że nie uwierzyłbym @CALE_TE_TalkShow gdyby napisał że gadałem z jakimś fejkiem
2. no nie wiem czy to taki fake, bo z kanału ct na youtube poznikała spora część jego komentarzy, zwłaszcza takich w których się chwali kim to nie jest.
@Darth_Menelious: ja szczerze mówiąc tej afery nie znam, na nagraniach nie widziałem żadnej przemocy fizycznej (choć nagabywanie się z menela owszem było, tak to wygląda dla mnie jako osoby która kompletnie nie ogląda pyta.pl), jakbyś miał czas to mógłbyś mi opowiedzieć na pw albo tutaj? :)

nawet jakby przemoc miała miejsce to i tak to by stanowiło tylko żałosną próbę wykręcenia kota ogonem przez ct, zupełnie jak konon czepiający się innych
@swietegokorzonki10: Był sobie menel z wioski pod warszawą w której koza z grubym nagrywali, czasem pojawial sie jaok także - koza i gruby nieśmieszny dawali mu hajs za pojawianie sie, ale z biegiem czasu zaczęło się robić coraz dziwniej, ale to już poznikało z yt. Jaok gdy się odciął od tego klimatu to Koza z grubym przykładali menelowi dildosa do mordy, Koza na filmiku nawet pochylił menela i udawał że go