Wpis z mikrobloga

rykłem jak to przeczytałem a jest szósta rano, najpierw ct przyznaje że jawne interesowanie się kononem to jest siara, a potem pisze ten drugi komentarz że pracuje w branży filmowej xDDD
albo ct ma syndrom navy seala z pasty w której może mnie zabić na 100 różnych sposobów i to bez użycia broni, albo nie ma bladego pojęcia jak dobrze się wszyscy znają w światku produkcji filmowej i serio w niej pracuje. wystarczy że jedna osoba z branży pozna cię po głosie (a to nie jest za trudne, bo jest dość charakterystyczny) i wszystkie ważne osoby gdy będą potrzebowały to łatwo się o tym dowiedzą. jak ktoś potrzebuje żywego przykładu to polecam axelio i jego ostatnią wizytę w studio telewizyjnym.
więc albo masz ten sam problem co bemben gadający o pokrewieństwie z piłsudskim, albo zaraz zostaniesz #!$%@? ze stanowiska przez kogoś, kto chętnie by usiadł na twoim krzesełku, i to prędko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CALE_TE_TalkShow
#kononowicz #caletetalkshow
Pobierz s.....0 - rykłem jak to przeczytałem a jest szósta rano, najpierw ct przyznaje że jaw...
źródło: comment_1yYsEgulVDH4703ZHJT3ecoHUQXoKN3X.jpg
  • 108
@kowalewskiband: tak, bo nie dajesz się wybić naturalnym przebiegom wydarzeń, tylko skłócasz ze sobą wszystkie strony gwarantując sobie swój monopol.

koza wraz z "twoim kolegą" robili dokładnie to samo co ty teraz, a teraz ich hejcisz.
i ty masz czelność kogokolwiek nazywać hipokrytą. xD

pisz z prawdziwego konta, zielonko, bo nie wiem z kim gadam. xD
@Montpellier: a kim ty i ta zielonka jest żeby mi dyktować z jakiego konta piszę? xD przedstawiłęm tylko ułamek niewygodnego ścierwa na jaoka który chce się polansować i pokrytykować. jak widzicie już zamknął mordę.

tyle z mojej strony, elo
@kowalewskiband: żarty telefoniczne doprowadzające do absolutnego rozstroju psychicznego i eskalacji przemocy jak najbardziej można porównywać do bezpośredniego pobicia kogoś, ale widocznie jesteś osobą, która pomimo bycia doprowadzonym do alkoholizmu przez takie coś dalej nie umiałaby odróżnić dobra od zła, nawet gdyby jedno dymało kogoś w dupę, a drugie rozdawało konserwy wszystkim bezdomnym

dobrze wiesz, do kogo dzwonisz, ale bądź sobie w denialiźmie dalej. strusi łeb i konon robią sobie nawzajem krzywdę,
@kowalewskiband: w sumie fakt, do tej pory nie wiem czy legitnie jesteś pawłem kowalewskim czy nie, ale wątpię, by komuś aż tak bardzo się chciało trollować, tylko paweł kowalewski pokazał, że potrafi z uporem maniaka całymi miesiącami robić takie podpuchy dla własnej satysfakcji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wloskiolgierd: spokojnie, tym podżegaczom jakbym mógł to też bym zwrócił przesyłki, zwłaszcza tym geniuszom od gówna w paczkach

sęk w tym że prośba o ujawnienie danych tych osób nie ma większego sensu, bo nie ma na nie tropu - nawet z nimi nie ma jak się skontaktować.

z ct zaś kontakt jest. pytanie brzmi, czy to co tutaj nastąpiło to był kontakt właśnie z nim, czy z jakąś podróbą, ale jak