Wpis z mikrobloga

rykłem jak to przeczytałem a jest szósta rano, najpierw ct przyznaje że jawne interesowanie się kononem to jest siara, a potem pisze ten drugi komentarz że pracuje w branży filmowej xDDD
albo ct ma syndrom navy seala z pasty w której może mnie zabić na 100 różnych sposobów i to bez użycia broni, albo nie ma bladego pojęcia jak dobrze się wszyscy znają w światku produkcji filmowej i serio w niej pracuje. wystarczy że jedna osoba z branży pozna cię po głosie (a to nie jest za trudne, bo jest dość charakterystyczny) i wszystkie ważne osoby gdy będą potrzebowały to łatwo się o tym dowiedzą. jak ktoś potrzebuje żywego przykładu to polecam axelio i jego ostatnią wizytę w studio telewizyjnym.
więc albo masz ten sam problem co bemben gadający o pokrewieństwie z piłsudskim, albo zaraz zostaniesz #!$%@? ze stanowiska przez kogoś, kto chętnie by usiadł na twoim krzesełku, i to prędko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CALE_TE_TalkShow
#kononowicz #caletetalkshow
Pobierz s.....0 - rykłem jak to przeczytałem a jest szósta rano, najpierw ct przyznaje że jaw...
źródło: comment_1yYsEgulVDH4703ZHJT3ecoHUQXoKN3X.jpg
  • 108
@pietrek16: Serio? ( ͡º ͜ʖ͡º) ale to ci mistrz zbrodni. Była kiedyś tez aferka, że do Krzysztofa Bosaka zadzwonił i sfabrykował z tego jakąś „kompromitującą” rozmowę... z tym, że Bosak też ją nagrał :D nie muszę mówić, że różnice były drastyczne a wręcz odwracały biegun beki na korzyść KB. Krzysztof za bardzo tego nie rozkręcał, dał się przeprosić i tyle.
@swietegokorzonki10: to jest dla mnie człowiek pies

@Jao_Pytung: radzę ci być ostrożnym bo historie o tobie też mogą wykopków zainteresować, tfu, sam prześladowałeś menela a teraz zrobiłeś się święty? tfu, hipokryto, tfu, narkomanku. w branży ludzie mają cię za większego śmiecia od Chajzera a to już spore osiągnięcie
@Jao_Pytung: no uważaj sobie ćpunku, już nie pamiętasz swojego koleżki Kozy i kolegi menela którego regularnie ciągnęliście na dno - robiąc o wiele gorsze rzeczy niż żarty telefoniczne?

No ale to da się zrozumieć narkomanku, tak samo jak to że mogłeś krzyczeć. Trudno znosiłeś swoje problemy rodzinne :)

hipokryta zasrany
@kowalewskiband: nie wiem, czy naprawdę jesteś całe te, ale założę że jesteś i napiszę do ciebie dwa bardzo poważne zdania:
1. potrzebujesz pomocy psychiatry. wyloguj się z mirko już w tej chwili i poszukaj pomocy.
2. nawet jeśli ten konkretny człowiek zrobił ci/komuś kiedyś krzywdę nie zmienia faktu, że ty robisz teraz krzywdę całej masie ludzi w białymstoku. nie tylko bembenowi, ale też bogu ducha winnym policjantom, urzędnikom i sąsiadom. jeśli