Wpis z mikrobloga

Mirki,

Noszę się z zamiarem zamówienia diety pudełkowej, aby zrzucić parę kg. Ponieważ koszty są nie małe, a w necie brakuje jakichś rzetelnych porównań poza pseudo fachowcami komentującymi w stylu "(...) mhmm, dobre, choć mogłoby być lepsze... (...)" itp głupoty, to mam do Was prośbę o poradę.

Czy potrafi ktoś podpowiedzieć, wskazać z doświadczenia własnego lub najbliższych mu osób która z diet pudełkowych działających na terenie Wrocławia jest warta polecenia i dlaczego jest wg Was lepsza niż inne, a której na pewno nie zamawiać ?

#dieta #catering #dietapudelkowa #odchudzanie
  • 77
@venomik: no też mam z tym problem, jak pisałem wcześniej brak jest rzetelnych testów...( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kolega polecał tą jedna firmę, ale to też może być tak że np. jest ok we Wrocławiu, a w Gdańsku już będzie lipa bo inny kierownik czy janusz na franczyzie i ma inne podejście itd. Zresztą to jest tak powszechne w Polsce, żeby tylko wydymać jak najszybciej klienta, skubnąć czym
@Gosc321: no właśnie sek w tym że są identyczne jak na zdjęciach, nie wiem czemu zakładać że firma ma walić to #!$%@? jawnie,to wygląda identyko jak w apce. Inaczej ludzie być robili aferę
@dubmood: żyjemy w Polsce, dlatego tak zakładam - a szczególnie po poznaniu oferty innych firm i ich rzetelności widzę, że branża jest mocno rozzuchwalona dyplomatycznie to nazywając :)
@kizimajaro @Gosc321 @venomik @bialegomisa @smyl

Miałem Body Chefa przez tydzień i pudełka gdy brałem je około 7-7:30 do domu były jeszcze chłodne. To znaczy, że dostawrczane były w miarę o czasie.
Dieta smaczna, ale folia na pudełkach była bardzo mocno zgrzana i ciężko się otwierało. Kolejny tydzień spędziłem na NTFY i to był dobry wybór.

NTFY jest zróżnicowana i raczej dobrej jakośći. Jest możliwość wyboru posiłków co jest bardzo na plus ponieważ