Wpis z mikrobloga

Mirki,

Noszę się z zamiarem zamówienia diety pudełkowej, aby zrzucić parę kg. Ponieważ koszty są nie małe, a w necie brakuje jakichś rzetelnych porównań poza pseudo fachowcami komentującymi w stylu "(...) mhmm, dobre, choć mogłoby być lepsze... (...)" itp głupoty, to mam do Was prośbę o poradę.

Czy potrafi ktoś podpowiedzieć, wskazać z doświadczenia własnego lub najbliższych mu osób która z diet pudełkowych działających na terenie Wrocławia jest warta polecenia i dlaczego jest wg Was lepsza niż inne, a której na pewno nie zamawiać ?

#dieta #catering #dietapudelkowa #odchudzanie
  • 77
Mirki, a maczfit ma jakieś kody rabatowe? poratowaliby :D

Ja własnie jestem na maczficie razem z dziewczyną, mamy dietę fit po 2000 i 1800.

plusy:
Waga spoko spada, posiłki zazwyczaj dość zróżnicowane i fajne, nie jestesmy głodni. Często bardzo smaczne obiady i ciekawe nowe smaki. Mamy chłodno na klatce, więc nie przeszkadza nam o której jest dostawa. Mamy zaznaczone, ze ma byc do 5 i o tej zawsze jest, ale kiedy kładziemy
@przemoprzemek: Nie ale kolega z pracy wziął na tydzień z Fabryki Smaku i sporo posiłków nie dało się podobno zjeść. Teraz ze mna ma NTFY i wziął na kolejne 5 dni. Ja też biorę zazwyczaj na 5 dni, pn-pt