Wpis z mikrobloga

Nowa patologia urządzania polskich miast przez urzędników.
Zasranie miast siłowniami na powietrzu! Kto tam cwiczy? 90% czasu nikt, a przez te 10% dzieciaki, które próbują wyciągnąć z nich troche radości bo niestety ale jakis głąb zdecydował, że jest to lepsze niż choćby plac zabaw.
Dwa razy próbowałem tam ćwiczyć, ale naprawdę żeby zrobić tam trening to trzeba by na głowie stanąć. Jedno jest pewne. Producent tego badziewia ma niezle kontakty.

#polska #silownia #gownowpis
Pobierz
źródło: comment_wYfzetndV0vK2F0GlMjrhF1R7irCPcBc.jpg
  • 104
@Mattiopl: Zgadzam się z przedmówcami. Zawsze lepsze takie inicjatywy niż nikt, jeżeli ktoś chociaż trochę poćwiczy zawsze to na plus, walka z otyłością, miejsce spotkań, zwłaszcza przydatne dla starszych osób nieprofesjonalistów, dla tych którzy nie chodzą na siłownię a chcą mieć jakiś kontakt ze sportem itd.
a w większości tych "siłowni", które widziałem brakuje tak naprawdę jednego najprostszego - drążka do podciągania


@Matronel: U mnie jest park, niedawno odremontowany plac zabaw, obok są właśnie takie urządzenia do ćwieczeń, gdzie panie, które z kijkami chodzą tam odpoczywają i zaraz obok tych urządzeń jest orlik, czyli można powiedzieć na wypasie. A no nie do końca, bo kuźwa nie ma ani jednego drążka...
@Mattiopl A mi się podoba. Jak dzieciak od małego się uczą aby siedząc czas ćwicząc to szansa, że im tak zostanie jest większa niż był miały latać po placu zabaw i drzeć ryj. No i emeryci często z tego kozystaja wiec tez plus.
@Mattiopl: O wiele lepsze byłyby rurki do streetworkoutu. Niestety nikt jeszcze z urzędasów nie słyszał o czymś takim. No może w wielkich miastach. W moim ~50k mieszkańców tych siłowni jest z 10, nikt nie ćwiczy oprucz dzieci za dnia i pijani ludzie sie wydurniają w nocy, a jest wiele ludzi którzy by z chęcią na takich drążkach ćwiczyli.
@Mattiopl: pomysł z zewnętrznymi siłowniami fajny. To czego brakuje to szkoleń/akcji (zwłaszcza dla emerytów) jakie robić treningi, jak tego używać sensownie a nie siąść na 5 minut i chwilę popompować
@Mattiopl: u mnie jest jedną siłownia malutka 4 urządzenia w tym wioślarz i orbitrek oraz uwaga DRĄŻEK TAK DRĄŻEK DO PODCIĄGANIA. Za to na większej jest wszystko. Drazki do podciągania, dipow sripów, a nawet maszyna do ćwiczenia koordynacji rąk i masażu. Z obu rzeczy korzystają ludzie, zwłaszcza emeryci i to jest WSPANIAŁA inicjatywa. Jakby tacy emeryci poszli na uczelnie to takie "dziki" jak OP rzucalyby się, że trzeba czekać do urządzeń