Wpis z mikrobloga

Umyty, pachnacy, ubrany w najladniejsza koszule, a i tak siedze w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzisiaj odpuszczam silownie, bo bylem 3 dni z rzedu i ledwo co sie ruszam. O 12 zamierzam pojsc sie opalac do ogrodka, a na 22 do pracy. Ehh, zajebiste zycie
#przegryw #tfwnogf #samotnosc ##!$%@? #pokazmorde #ladnypan i troche #mikrokoksy
źródło: comment_k3mImlDK6NjI8cuLWk0VvIi0Ok3ggw4U.jpg
  • 65
@bd_j3bac_za_2k: więc tak, na pewno lepsze zdjęcie bo jest słabej jakości - na dworze gdzie jest dobre światło, zdjęcie pewnie robione telefonem, więc jak masz możliwość ogarnięcia aparatu na 5 minut lub chociaż telefonu z lepszym aparatem do zdjęcia to ogarnij, chociaż może Twój aktualny zrobi lepsze zdjęcie przy po prostu lepszym świetle

zdjęcia nie rób z dołu, tak, że brodę przyklejasz do szyi i wyglądasz na grubszego niż w rzeczywistości
@bd_j3bac_za_2k: jeśli to faktycznie Ty, to tak:
1. Uważaj jakie swoje zdjęcia wrzucasz do Internetu, żeby nie dopadł Cię w pewnym momencie efekt Streisand. Wykop to dobry portal, ale czasami trafiają się mało przyjemne osobniki.
2. Fryzjer - koniecznie
3. Nie przejmuj się farmazonami, staraj się po prostu żyć, czyli słońce, rozrywka
4. siłownia co 2 dzień 3 razy w tygodniu (jak nie ćwiczyłeś wcześniej, to nie radzę ćwiczyć codziennie, bo
@bd_j3bac_za_2k: wiesz co, przedtem żałowałam ciebie, tak jak chyba większość mirków chciałam ci może coś pomóc, doradzić, odwiedziłam jednak w końcu twoje konto, zobaczyłam wpisy jakie dodajesz i zmieniłam o tobie zdanie o 180 stopni. W jakiejkolwiek dziedzinie przegrywasz - dobrze ci tak. Pod #pokazmorde użytkowniczki Oseghe która wcale nie prosiła o ocenę ranisz ją stwierdzeniem ''taka 4/10 max''. Narzekasz, że cytuję ''szare myszki też się #!$%@?ą'', jednocześnie wyrażasz chęć jednorazowego