Wpis z mikrobloga

  • 456
Sporadycznie jestem świadkiem januszostwa naszego narodu, ale dzisiaj i ja to zobaczyłem na własne oczy. Godzina 7:10 idę wyjątkowo po bułki na śniadanie do Kauflanda a tam kolejka przy kasach na 40 m. Ludzie się kotłuja, zniecierpliwieni, niektórzy widać, że z ulgą na twarzy stoją bo się im udało. Jaki to biznes zrobili? Ano kupili cukier po 1.36 zł kg. Nie wiem skąd to się bierze bo kupując 30 kg masz zapas do 2040 roku. A tyle średnio załadowanie w koszyku. Może chcą to w spadku zostawić Brajanowi, albo zwyczajnie slodza łopate do kawy. Cebula głęboko siedzi w narodzie. #cebula #januszebiznesu #dziendobry #polakicebulaki
ukaasztg - Sporadycznie jestem świadkiem januszostwa naszego narodu, ale dzisiaj i ja...

źródło: comment_GBuMIOQyUAVHeqnaNXOnhYA5t8vU5lr3.jpg

Pobierz
  • 266
  • Odpowiedz
@ukaasztg to gdybyś zobaczył mnie z wózkiem na którym mieszczę 110kg cukru pewnie bys zwariował - widze że dla ciebie słodzenie herbaty to jedyna opcja co można zrobić z cukrem (żeby zrobić 0,5l spirytusu zużywa się 1kg cukru i 3 litry wody, żeby zrobić dżem używa się 1kg cukru na 1-2 kg owoców )
  • Odpowiedz
XDDD Ludzie kupują w #!$%@? cukru bo jest na mega promocji a wykopki twierdzą że to na bimber XDDD weźcie się jebnijcie w łeb. Każdy z was w swojej piwnicy ma destylarnie? Tanio, to kupują na dłużej. Co w tym złego i #!$%@? to kogo obchodzi
  • Odpowiedz
@Goronco: Przecież każdy pisze, że może kupuje na bimber, na wino, na przetwory itp.
WIęc każda ta opcja jest logczniejsza niż kupowanie 30kg cukru na promocji na słodzenie herbaty, bo jak do herbaty to faktycznie można drzeć łacha xD
  • Odpowiedz
@ukaasztg: Bordo #!$%@? nie mająca wiedzy o życiu wiedz, że niektórzy ludzie potrzebują duże ilości cukru do bimbru. Mój znajomy przerabia 200 kg rocznie na samą produkcję, ale skąd możesz mieć o tym pojęcie stulejarzu
  • Odpowiedz
  • 1
Mirki! Właśnie widziałem reklamę w TV. Z kartą Payback koszt 1kg cukru to 99gr.!!! Lecę do Kauflanda!(ʘʘ)
  • Odpowiedz
@ukaasztg: Ja rocznie zużywam ok 100 kg cukru.
Nie chodzę jednak specjalnie na takie promocje bo są one dosyć często i kupić cukier po 1,3 zł czy 1,5 zł to nic specjalnego. To, że ty cukru nie używasz, nie znaczy, że inni też tak mają.

  • Odpowiedz
  • 5
@ukaasztg a mnie to wpieniają takie Janusze co patrzą innym po wózkach i mają na tyle małe jajeczka, że wyśmiewają ludzi po cichu w internetach na smartfonie.
  • Odpowiedz
@ukaasztg: Lol ja też kupuję po 10kg, nie po to, aby zostawić w spadku... ale ulżyć żonie. Nie musi dźwigać nawet tego 1kg co tydzień... Tak samo robię z napojami kupuje po 3-4 zgrzewki, bo nie będę latał codziennie po jedną butelkę. Taguj #idiotapisze
  • Odpowiedz