Wpis z mikrobloga

https://kobietanabombie.blogspot.com/2018/07/dawki-dla-zawodniczek-poczatkujacych-i.html

Ciekawy blog i nie tylko ten wpis i przełamanie pewnego tabu - doping wśród kobiet, gdzie większość osób sobie nie zdaje sprawy, że nawet przeciętna bikiniara bierze cały wagon koksu i o wiele bardziej niebezpieczne środki aniżeli faceci.

Wrzucam, bo wiele Pań myśli, że 6pack kobieta ma od tych zdrowych diet, cardio i pompowania dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #sterydy #koks
  • 26
  • Odpowiedz
O to ja też coś dodam: Jak myślicie, że faceci z fitness plażowego/męskiej sylwetki nie biorą albo biorą mniej niż kulturyści(nie mówię o najcięższych kategoriach). To jesteście w błędzie. Często oni biorą więcej xD.
  • Odpowiedz
@Kasahara: taka jak kojarzę dwie polskie gwiazdki, Sylwia Szostak i Katarzyna Dziurka, obie mają głosy jak chłopaczek z gimbazy. 100% natural ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem, czy da się wygrać choćby podrzędne zawody bikini naturalnie. Chociaż jak dla mnie to najbardziej prawdopodobne ze wszystkich opcji.
  • Odpowiedz
@FearFactory: ale wiesz ze w Polsce kartę pro ma ze 3-4 typów.. wszystkie te zawody w Polsce i dużo w Europie to jest kulturystyka amatorska. Pro zawody to dopiero mr. Olimpia..
Nikt nie idzie na scenę na sucho.. nikt. Bo inaczej niema tam czego szukać.. kazdy jest na koksie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Kasahara: brać koks dla wygrywania zawodów o puchar sołtysa wsi i lajków na insta xD gdyby jeszcze z tego $$ były, a jak nie ma bardzo dużej ilości obserwujących to pewnie jedyne na co można liczyć to białko od jakiegoś suplepola albo olej kokosowy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz