Wpis z mikrobloga

#!$%@? i znowu wieszacie psy na kurierach nie mając pojęcia jaka jest ogólna polityka firmy.
Dla nich ja jako kurier jestem robotem.
Mam być na 6;00 rano mam zapakować od 50 do 150 paczek #!$%@? gdzieś w promieniu 100 km i mam na to według regulaminu 8 godzin a w praktyce 10+.
To nie tak że ja jestem zawistnym #!$%@? od urodzenia dlatego wyrzucam paczkę przez ogrodzenie nie powiadamiając o tym odbiorcy, nie. Robię tak poniewaz nie mam na to czasu gimbie jeden z drugim. W domu żona z małym dzieckiem na których wiecznie nie mam czasu do tego stopnia że niejednokrotnie zbiera mi się na łzy ale czy płacze? Absolutnie nie. Jestem dorosły i muszę zacisnąć pasa. Powiecie przebranzuj sie, niestety nie urodziłem się programista 15k, chce poprostu przeżyć życie spokojnie i bezstresowo. Tylko tyle i aż tyle.
Więc patałachu jak jeszcze kiedykolwiek zechcesz ujadać na kuriera przypomnij sobie ten wpis i zastanów się.

A i ktoś pisał że najlepszy sposób to zbesztać kuriera od stóp do głów bo inaczej nie dojdzie.
Nie radzę, jak podniesiesz na mnie głos to następnym razem możesz sobie paczkę wyciągać że studni ;] Naprawdę gardzę takimi napinaczami.

#kurier #kurierka #dpd #przemyslenia #praca #oswiadczenie #niepopularnaopinia #zycie #wolnosc #demokracja
  • 184
  • Odpowiedz
@Erwos: 2500 na rękę to zarabiają nauczyciele z długim stażem. Początkujący nauczyciel z magistrem zarabia ok. 1600 złotych, z licencjatem niecałe 1300 złotych.
  • Odpowiedz
@korporacion: mam nadzieję że.to troll, jak nie to - nie musisz być kurierem. Byt rodzinie możesz zapewnić w inny sposób, tak samo bez wykształcenia i jeszcze więcej zarobisz. Minimum pomyslunku i wszystkim będzie się żyło lepiej
  • Odpowiedz
@Glassman ale takie firmy kurierskie mają niską odpowiedzialność. W UPS to jest nieco ponad 300 zł, jak nadawca nie zadeklaruje wartości, w celu zwiększenia kwoty odpowiedzialności. Dla takiej firmy, taki odszkodowanie to nic. Mogą niszczyć i gubić.
  • Odpowiedz
@korporacion #!$%@? co za pajac xD przebranzuj się na hodowce jedwabnikow, podobno dobry interes i do tego bezstresowy. I nie będziesz już musiał wyrzucać nikomu paczki za płot dzbanie xD i o ile to nie zarzutka, to jestem zdumiony poziomem Twojej frustracji,masz grejpfruta zamiast mózgu czy ki #!$%@??
  • Odpowiedz
@korporacion: poczekaj aż się gdzieś zapomnisz i zostawisz paczkę z jakąś drogą zawartością podrabiając podpis za klienta. kolega mojego wiekowego wujka jest kolekcjonerem monet i tak wysłał paczkę którą zgubił kurier. sprawa do sądu bo podrobił podpis. paczka była ubezpieczona na bardzo dużą sumę, ale ćpun kurier jak się okazało działał na zawiasie. pieniądze musiał oddać ubezpieczycielowi plus wyrok za podrabianie podpisów.
  • Odpowiedz
@korporacion: Mieszkam w UK i generalnie ciesze sie zawsze jak kurier zostawi paczke w kuble na smieci albo chocby przed drzwiami na ulicy. Raczej nikt nie ukradnie (nie zdazylo mi sie to jeszcze, a paczki przychodza doslownie codziennie). Lepsze to niz gdyby nie zostawil, bo wtedy trzeba odbierac z sortowni na jakims #!$%@?, w dodatku otwartej kilka godzin dziennie w godzinach pracy.
Ale mimo wszystko napisales posta jak najwiekszy burak.
  • Odpowiedz
@JudaszowyBudyn: Pomiajając, że to jest zarzutka tutaj to złoto, chociaż teoretycznie nie powinno być, czasami jest przewożone kurierem. Nie chodzi mi wcale o osoby prywatnę, zdarzyło mi się widzieć jakieś 700 nadań z Kruka.
  • Odpowiedz
@korporacion: Jakimi napinaczami? Bo gośc sie burzył np, że jego paczka warta kupe kasy leżała jak gdyby nigdy nic pod drzwiami a jego podpis został podrobiony? Z calym szacunkiem, ale co to obchodzi odbiorce ze nie masz czasu dostarczyć paczki? Z takimi pretensjami to do szefa, a jak nie przyjmie to sie zwolnic i isc do pracy gdzie indziej - jak nie jestes programista 15k to nie weim, na magazyn -
  • Odpowiedz
@korporacion: Nie rozumiem dlaczego w jednej firmie kurier zawsze dzwoni, a w innej już nie. Czyli to albo polityka firmy i przeładowanie paczkami albo podejście kuriera. Poza tym zamawia się kuriera jako usługę premium kiedy chce się mieć pewność że paczka dotrze szybko i bezpiecznie. Pozostawienie jej bez zgody odbiorcy kłóci się z tą idea. Jakbym chciał po prostu czekać na paczkę to wybrałbym tradycyjną pocztę (która swoją drogą jest coraz
  • Odpowiedz
@korporacion: kurier = kierowca :D i wszystko jasne. No dziwne, że nie ma nikogo o 13 w domu, może dla tego, że są w pracy. Firmy kurierskie skazane są na transformacje i dowożenie paczek po południu i wieczorem, powoli wprowadza to już DPD i za jakiś czas wszyscy będą musieli jeździć popołudniami. To że nie jesteś programista 15k to nie znaczy, że to jedyny zawód jaki można wykonywać. Są kurierzy wewnątrz
  • Odpowiedz