Wpis z mikrobloga

#!$%@? i znowu wieszacie psy na kurierach nie mając pojęcia jaka jest ogólna polityka firmy.
Dla nich ja jako kurier jestem robotem.
Mam być na 6;00 rano mam zapakować od 50 do 150 paczek #!$%@? gdzieś w promieniu 100 km i mam na to według regulaminu 8 godzin a w praktyce 10+.
To nie tak że ja jestem zawistnym #!$%@? od urodzenia dlatego wyrzucam paczkę przez ogrodzenie nie powiadamiając o tym odbiorcy, nie. Robię tak poniewaz nie mam na to czasu gimbie jeden z drugim. W domu żona z małym dzieckiem na których wiecznie nie mam czasu do tego stopnia że niejednokrotnie zbiera mi się na łzy ale czy płacze? Absolutnie nie. Jestem dorosły i muszę zacisnąć pasa. Powiecie przebranzuj sie, niestety nie urodziłem się programista 15k, chce poprostu przeżyć życie spokojnie i bezstresowo. Tylko tyle i aż tyle.
Więc patałachu jak jeszcze kiedykolwiek zechcesz ujadać na kuriera przypomnij sobie ten wpis i zastanów się.

A i ktoś pisał że najlepszy sposób to zbesztać kuriera od stóp do głów bo inaczej nie dojdzie.
Nie radzę, jak podniesiesz na mnie głos to następnym razem możesz sobie paczkę wyciągać że studni ;] Naprawdę gardzę takimi napinaczami.

#kurier #kurierka #dpd #przemyslenia #praca #oswiadczenie #niepopularnaopinia #zycie #wolnosc #demokracja
  • 184
  • Odpowiedz
@korporacion: musisz być wyjątkowo niezaradny życiowo, 2000-2500 to ja zarabiałem jako dostawca żarcia, może nie robota marzeń ale dziennie było 15 punktów a nie 50-150 i nie musiałem podrabiać podpisów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
Więc patałachu jak jeszcze kiedykolwiek zechcesz ujadać na kuriera przypomnij sobie ten wpis i zastanów się.


@korporacion: To może patałachu wyobraź sobie że być może wieziesz paczkę wartą więcej niż twoja miesięczna wypłata więc dopilnuj, aby była dostarczona tak jak jest z umowa bo dzięki temu że ja za to ten transport zapłaciłem twoja żona nie zdycha z głodu.
  • Odpowiedz
@korporacion: to jest wina wszystkich kurierów, że się godzicie własnie na takie warunki. Limit paczek macie OD ZAWSZE za wysoki. Dlatego za granicą często jest niskie bezrobocie bo wola zatrudnić wiecej ludzi by robota byla dobrze wykonana a wolniej. Dobry pracownik to wypoczęty pracownik.
  • Odpowiedz
@ks2m: 2500zl na reke w wiekszosci wiosek i malych miasteczek to wciaz dobra wyplata...przypominam ze tyle tez zarabiaja urzednicy, nauczyciele poczatkowym stazem czy pracownicy biurowi...
  • Odpowiedz
@korporacion klienci nie powinni obrywac za patologie pomiędzy kurierem a firmą. Tak naprawdę to wszyscy mamy to gdzies co tam się dzieje. Chcemy normalnej, dobrze wykonanej usługi. A programistą nikt się nie urodził, nie szukaj wymowek i nie usprawiedlowiaj #!$%@? zachowania.
  • Odpowiedz
Się zastanawiam co OP by musiał jeszcze #!$%@?ć żeby ludzie zauważyli, że to zarzutka. Ale no #!$%@?, co pan kurier wybaitował to jego
  • Odpowiedz