Wpis z mikrobloga

@Tomek1902 A jaka jest u Was różnica wieku? U nas 2 lata będzie prawie równo. Fajnie że szybko starsza zaakceptowała siostre (ʘʘ)
@husky83 5 lat fajna różnica bo można wytłumaczyć nową sytuację, ale zazdrość zawsze sie chyba pojawi, w końcu to nowa sytuacja :)

@077throwaway Festiwal sie zaczyna ( ͡º ͜ʖ͡º)

@zolwixx Gratuluje! :D
@Huhubi Mąż pytał czy tak się może stać i pytał co wtedy, to się zaśmiałam że podniosę z podłogi i się przejdę do szpitala ( ) (oczywiście nic się nie rozerwie ( ͡~ ͜ʖ ͡°) )

@Tomek1902 To chyba poszukam tej książeczki, może obrazkowo załapie. Bo jak pokazuję na brzuch i mówię że tam jest dzidzia, to podnosi mi bluzke, patrzy i mówi
@Lisowa: @husky83: tak tak, coś ma być na rzeczy, ale póki co nie jest, a różnica wieku rośnie, młody ma już 6 lat i nie wiadomo kiedy będzie miał rodzeństwo. Może w przyszłym roku. Tylko to już nie będzie to samo co różnica 2-4 lata.
@zolwixx: no to powodzonka, u mnie dokładnie 5.5 roku różnicy i faktycznie gdyby różnica była mniejsza, to i było by więcej zazdrości, a tak stara się pomagać jak może ( ͡° ͜ʖ ͡°)
tak tak, coś ma być na rzeczy, ale póki co nie jest, a różnica wieku rośnie, młody ma już 6 lat i nie wiadomo kiedy będzie miał rodzeństwo.


@zolwixx: tak mnie natchnęło czy aby na pewno robiłeś i chodziło Ci o zdjęcie brzucha ¯\_(ツ)_/¯