Wpis z mikrobloga

Poznałem spoko dziewczynę. Bardzo ładna, 8/10, fajnie się z nią rozmawia. Zdradziła mi czym się zajmuje - jest masażystką erotyczną gdzie na końcu wali gruchę klientowi. Bez seksu. Ma nawet profil na roksie. Z jednej strony liczy się osoba a nie jej praca ale z drugiej... no bez jaj ona pałuje z 6-8 wiplerów dziennie.
Co wy o tym sądzicie? Chce poznać opinie kogoś z boku, bo może to tylko #logikaniebieskichpaskow się u mnie odzywa :(
#zwiazki #tinder #pracbaza
  • 140
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zdradziła mi czym się zajmuje - jest masażystką erotyczną gdzie na końcu wali gruchę klientowi. Bez seksu.


@Bronze69: aaa to jak nie ma seksu, to luz. No przecież praca jak każda inna, a zresztą liczy się osoba, a nie jej praca.
  • Odpowiedz
Wesele będzie piękne, tylko pwnna młoda co chwilę będzie znikać z orkiestrą. No i na imieninach dziadka rodzina zrzuci się na prezent. Będzie oferować zniżki nauczycielom za dobre oceny? xD w liceum jak będzie opiekunką wycieczki dziecka to nikogo nie wyciągnie ono na kosza, bo wszyscy będą zajęci:)
  • Odpowiedz
@Bronze69: Nie można ufać żadnej kobiecie, która dziennie więcej razy wali konia niż Ty ;P

Nie ma się co oszukiwać, Tobie mówi, że bez sexu, ale raz, że pewnie jak klient rzuci $ to nie odmówi, a dwa to lody tam też pewnie lecą nie ma siły.

Na friends with benefits się nada jak się nie brzydzisz, że w tej samej ręce co trzyma Twojego bydlaka było tego samego dnia 10 przegrywskich pitoków.
Na związek się nie nadaje, poza oczywistymi względami to jeszcze nie wiem na ile to jest prawdziwe ale jest teoria, że ludzie pracujący jako masażyści 'uodparniają' się na dotyk obcego ciała i po prostu ich to tak już nie cieszy jak
  • Odpowiedz
@przecietna: kiedys na wykopie bylo o tym ze w niektorych krajach sa pielegniarki ktore masturbuja osoby ktore nie sa w stanie zrobic tego same. Takze moze jednak nie kazdy kto zarabia na masturbowaniu innych jest taki zly? :)
  • Odpowiedz