Wpis z mikrobloga

Poznałem spoko dziewczynę. Bardzo ładna, 8/10, fajnie się z nią rozmawia. Zdradziła mi czym się zajmuje - jest masażystką erotyczną gdzie na końcu wali gruchę klientowi. Bez seksu. Ma nawet profil na roksie. Z jednej strony liczy się osoba a nie jej praca ale z drugiej... no bez jaj ona pałuje z 6-8 wiplerów dziennie.
Co wy o tym sądzicie? Chce poznać opinie kogoś z boku, bo może to tylko #logikaniebieskichpaskow się u mnie odzywa :(
#zwiazki #tinder #pracbaza
  • 140
  • Odpowiedz
@Bronze69: W sensie doznać seksualnych możesz z nią spróbować, tylko się nie zakochaj, bo jesteś przegrany. Ona tego zawodu nie rzuci, bo za dużo zarabia a i sprawdź ją na garsonierze czy przypadkiek się nie rucha za dopłatą.
  • Odpowiedz
@Bronze69: nigdy nie mialem dziewczyny jeszcze xD (przegryw here)

Ale nawet, to jest roznica miedzy tym, ze kiedys tam miala chlopaka, a tym ze wraca z roboty i sie zastanawiasz ile dzisiaj #!$%@? te usta obciagnely
  • Odpowiedz
@Bronze69: ale nie waliły setek pal to trochę różnicy xD no kochanie jak tam w pracy a twoja dziewczyna we łbie tylko te #!$%@? spalowane różne duże wielkie a ty przychodzisz z pyrtkiem daj spokój chłopie
  • Odpowiedz