Wpis z mikrobloga

Poznałem spoko dziewczynę. Bardzo ładna, 8/10, fajnie się z nią rozmawia. Zdradziła mi czym się zajmuje - jest masażystką erotyczną gdzie na końcu wali gruchę klientowi. Bez seksu. Ma nawet profil na roksie. Z jednej strony liczy się osoba a nie jej praca ale z drugiej... no bez jaj ona pałuje z 6-8 wiplerów dziennie.
Co wy o tym sądzicie? Chce poznać opinie kogoś z boku, bo może to tylko #logikaniebieskichpaskow się u mnie odzywa :(
#zwiazki #tinder #pracbaza
  • 140
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bronze69: 1. Dziewczyna na bank za dopłatą ciągnie lachę, albo nawet daje dupy
2. Zaspakaja seksualnie ludzi za pieniądze czyli świadczy usługi seksualne czyli jest prostytutką
3. Naprawdę chcesz wiązać się z prostytutką?!
4. Poruchaj przez chwilę (oczywiście w gumie), pokorzystaj i odpuść.
  • Odpowiedz
  • 8
@Bronze69 ja sądzę, że nie jesteś Chrystusem by dawać szansę Marii Magdalenie. Poza tym jest milion innych opcji zarobienia pieniędzy na studiach, wiadomo, mniejszych, ale dla chcącego nic trudnego. Nie musiała być przecież sexworkerką, ale widać podobają jej się szybko zarobione duże pieniądze. Nie chcę odbierać dziewczynie zalet, jakie tu opisałeś, ale byłabym ostrożna. Nie jest wykluczone, że jak skończy z tą pracą, jadąc na starym przyzwyczajeniu do łatwych pieniędzy, będzie
  • Odpowiedz
@Bronze69 nie słuchaj debili. Czy oddał byś swój samochód w ręce niedoswiadczonego blacharz który by klepal na sucho i bez pasty polerskiej, czy profesjonaliście który by wyklepal jak należy, wypilerowal pastą polerska aż całość by błyszczala? Doświadczenie ma znaczenie, nie #!$%@? tego...
  • Odpowiedz