Wpis z mikrobloga

@scroller: Foodtruck to nie wykwitne jedzenie dla smakoszy tylko fastfood do ktorego idziesz na przerwie w pracy. #!$%@? gosciu ogarnij sie jest tanie dobre jedzenie wiadomo ze tam sie nie idzie na randke z dupa.

Co do warzyw z lidla mozesz mi powiedziec czym onie sie roznia od tych z Morissons'a ??

Ps. Ty zapewne w przerwie pracy chodzisz zjesc burgera za 15f na ktorego czekasz godzine tak ?
@Czachaaa: oglądałem wywiad z gościem który prowadzi hamburgerowanie i foodtruck z hamburgerami i mówił że jak dobrze siądzie to foodtruck jest w stanie zarobić w sezonie 2-3 miesiące tyle co knajpa przez cały rok xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rudy103: albo super burgery, argentyńska wołowina, o hui, 25 jeden. #!$%@?, nie ugryziesz, bo #!$%@? ma 10cm, widelec i nóż do tego, nosz #!$%@?
ale nie zaplacilbym 30-40 zl za burgera. Zabawa dla bananow albo korpoludkow, tak jak ten z kanału "Maciej je"


@grypa-grypowska: jak jestes biedny to Twoja sprawa, ale 30PLN za dobry kawał zmielonej krowy do nie jest zła cena.
@jepanseque: Chce mi się płakać, że ja nigdy nie poczuję już smaku tych zapiekaneczek z białej przyczepy. Ja nie wiem jak oni to robili. Nigdy mi się nie udało trafić. Ostatni raz to wczesne lata 90-te. ()
@Czachaaa: za każdym razem jak ktoś #!$%@? o tym jakie to dobre żarcie znowu jadł w foodtrucku muszę się powstrzymywać od komentarza, że #!$%@? hot-dogi za 1 zł z IKEA często są smaczniejsze od tego gówna ze starej ciężarówki XD