Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jamniczek97: ale dlaczego? Co przemawia za modą? Rozumiem, że jakaś knajpa może być modna, bo serwuje super żarcie, ma wczesny wystrój, dobre piwo, świetną obsługę i w ogóle. A co jest fajnego w food trucku, że jest modny?
@Czachaaa: Poruszałem temat foodtrucków na wykopie wiele razy. Ogółem wnioski są takie

ceny są wyspekulowane na wysokie, bo inni też mają wysokie. Marża jest w #!$%@? wysoka, ludzie w #!$%@? zarabiają a nadal znajdują się debile kupujący to jedzenie. Najprościej nie kupować takiego jedzenia. ALE TO #!$%@? NIE JEST MOŻLIWE. Ciekawość. Przez ciekawość ludzie kupują te jedzenie, bo chcą wiedzieć jak smakuje. Ja tak samo mam. Spróbowałem zajebistego Bao z pulled
  • 20
@Czachaaa Nie podoba sie to nie kupujesz, a pod wpisem boldupia jakby im ktos ojca sledziem zabil... Jest popyt - jest podaz, prosta zasada. Gdyby wielu ludziom nie odpowiadaly ceny/jakosc serwowanego jedzenia, to tez by nie kupowali i te busy nie mialyby racji bytu, ale najwidoczniej jest inaczej. Tylko #!$%@? wykopki jak zwykle musza sie do czegos #!$%@?, bo w ich nudnym zyciu nie ma innej rozrywki. Skonczycie jak Janusze, z ktorych
@Czachaaa: to idealny przykład jak w Polsce robią Amerykę dla nowobogackich. McDonalds, w USA najgorszy sort fast fooda, w PL RESTAURACJA. Pizza Hut to samo, w USA drive thru w PL kelnerzy.
Food truck w USA, bułka z parówka za 1 dolara, sprzedawana przez najbiedniejsza cześć społeczeństwa, w Polsce profesjonalny kucharz i ceny z kosmosu.

Ktoś gdzieś popełnił błąd.