Wpis z mikrobloga

  • 1645
#heheszki #takbylo #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Wczoraj pijemy piwko ja, kuzyn lvl 26 bez dziewczyny, mój brat 33lvl i dwójką dzieci i jego żona. No i bratowa do kuzyna, że czemu jest sam i powinien się ogarnąć, a brat do niego, że niech będzie szczesliwy sam póki może i od razu niech bierze grubą to się nie zawiedzie XDD bratowa pogniewana cały wieczór XDDD
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krne Przykro mi, niestety ludzie mają niewyparzone gęby. Ale dzban z tej kuzynki.. Kto tak w ogóle mówi? Gadasz sobie i jebs taki tekst między oczy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jakby co, polecam zawsze odbijać piłeczkę żenady, żeby chociaż trochę posmakowali piwa którego sobie naważyli.
1. Natrętnie dopytuj o szczegóły, żeby musiała się tłumaczyć aż dojdzie do niej, że to co powiedziała jest głupie i bezpodstawne. Ciągnij
  • Odpowiedz
ale tu sa stulejarskie porady xD wychodzicie takimi odpiwiedziami na ostrych spierdoxow i nikt sie juz nawet nie dziwi czemu jestescie sami xD nic dziwnego, ze z glupiego tekstu eskalujecie do prolemu jakby wam matke zwyzywali zamiast zasmiac i odpowiedziec cos przecietnego, miec na to w------e to sie unosicie honorem pokazujac jak was to zabolalo xD
  • Odpowiedz
z glupiego tekstu


@XpedobearX:
Jakby to było raz, albo trzy to mogę "się zaśmiać i odpowiedzieć coś przeciętnego". Ale po 100 razie to już jest wkurzające.
Jakby ci ciotka za każdym razem jak ją spotkasz pytała "coś taki brzydki" to też byś tylko się śmiał?
  • Odpowiedz