Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, na pewno jesteście mega ciekawi jak wygląda życie programisty, który zrobił gierkę i ją wypuścił na sklep i jest rozbudowana i w ogóle super ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzisiaj mija miesiąc od premiery mojego idle clickera CryptoCoin, Inc. Dla tych którzy jeszcze nic o tym nie słyszeli grę robiłem 10 miesięcy sam w Unity.
No więc do rzeczy jak dla mnie całkowita klapa, trochę ponad tysiąc pobrań, zarobek rzędu 500 zł (reklamy + mikro), dzieląc to na 10 miesięcy to na aktualny stan rzeczy zarobiłem 50zł / miesiąc :D dramat xD. Reklamy były na wykopie, reddicie (płatne też) i na stronach zajmujących się grami indykami.
Ocena jest słaba - 3.5 głównie dlatego że na początku było trochę błędów które wyszły po premierze a w testach nie i ludzie wystawili po 1 gwiazdce, pomimo tego że naprawiałem je natychmiast i odpisywałem im że już naprawione nie zmieniali oni swoich ocen co jest dość przykre. Btw Google powinno jakoś wagowo te oceny wyliczać żeby stare oceny liczyły się mniej czy coś.

Dla tych którzy jeszcze nie widzieli / nie mieli okazji pograć albo grali na początku i coś było zbugowane (przy okazji zapraszam do poprawy oceny jeżeli problem znikł) zapraszam oczywiście do zapoznania się z grą https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wexgames.cryptocoin

Niedługo wrzucę we wczesną bete moją kolejną grę, dam znać!

#gamedev #unity3d #wexgames
Wextor - Hej Mirki, na pewno jesteście mega ciekawi jak wygląda życie programisty, kt...

źródło: comment_pr76INZANfAWonc93Yee52RkZAL6eXib.jpg

Pobierz
  • 17
@Wextor: Nie chce nic mówić, ale ta gra to nic nowego. Pobrałem ją i jest to dokładnie kopia Egg Inc (a strzelam, że jest więcej klonów gier tego typu). Na dodatek prawie wszystko jest zerżnięte/podobne. Nawet te wszystkie technologię (podział na tiery, efekty, bonusy itp jest po prostu zerżnięte, nieraz łącznie z wartościami), które się wykupuje, czy choćby łapanie myszy ( w Egg inc. łapie się drony). To jest po prostu