Wpis z mikrobloga

@VodkaDestroyer: Mówiliby też o tym, że koran to księga historyczna zawierająca 100% prawdę. Muhammed był postacią historyczną, więc na pewno też odleciał na pegazie do nieba. Nie ma dowodu na nieistnienie Allaha. Jedyna prawilna moralność, to ta zawarta w koranie, bo jest tam zdanie o tym by nie zabijać i nie kraść, więc i cała reszta zasad musi być właściwa. Gdyby nie islam to cywilizacja by nie powstała. Islam budował
  • Odpowiedz
Ej, katole, ale wiecie, że gdybyście urodzili sie w kraju islamskim i doświadczyli indoktrynacji islamskiej zamiast katolickiej, to dziś byście uważali, że nie ma boga nad Allaha a Mohamed jest jego prorokiem?


@VodkaDestroyer: A ty wiesz, że gdybyś urodził się w kraju islamskim to nie mógłbyś pisać takich wysrywów na publicznym forum?
  • Odpowiedz
  • 2
to dziś byście uważali, że nie ma boga nad Allaha a Mohamed jest jego prorokiem?


A gdzie tu, przepraszam, jest nieprawda? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@VodkaDestroyer: nigdy nie zapomnę w----u mojej babki ultra dewoty na starość kiedy na jej „wszyscy przodkowie byli katolikami” odpowiedziałam ze to nieprawda bo na ziemiach polskich pierwotnie żyli poganie

Nie wierzyła mi xD
  • Odpowiedz
Ej, katole, ale wiecie, że gdybyście urodzili sie w kraju islamskim i doświadczyli indoktrynacji islamskiej zamiast katolickiej, to dziś byście uważali, że nie ma boga nad Allaha a Mohamed jest jego prorokiem?


@VodkaDestroyer: A wiesz, że Ty też?
  • Odpowiedz
@VodkaDestroyer: a wiesz że indoktrynacja katolicka wcale nie jest najsilniejsza i jakby za odejście od religii groziła Ci dekapitacja to byś pokornie bił głową w chodnik a nie był wojownikiem rewolucji? XD Pozdrawiam, agnostyk ale z odrobiną rozsądku w głowie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz