Wpis z mikrobloga

@AvantaR ale co miałbym powiedzieć? I nie rozumiem na czym polega "chodzenie i bronienie". To jakiś bezsensowny zlepek słów. Jesli zaczepki, to bylbym wściekły. Jesli spokojne przejscie grupy wieczorem wzdłuż plazy, gdzie wczesniej dokonano gwałtu, to co mi do tego?
Przy takiej - adekwatnej! - analogii chyba nie mialbym nic przeciwko


@Bartpabicz:
Wybacz, ale nie uwierzę. Bosak to chce debaty narodowej jak mu Hindus UberEatsa przywiezie, a jak zobaczy kilku spacerujących pakistańczyków to już jest że przejmują dzielnicę, a ty mówisz o bojówkach musułmańskich (ONR to nie jest taka sobie grupa spacerowiczów) i że byłoby ok?
Wykop spłynąłby rasizmem od góry do dołu.
zapytałeś o zdanie Bosaka, Wykop czy mnie?


@Bartpabicz: Szeroko pojęta opinię prawej strony sceny polityczno-wykopowej. Nie mam powodu podejrzewać, że ty osobiście byś się tak zachował, ale mysle że zbyt optymistycznie oceniasz wykopkowych prawaków.
No i chciałbym zobaczyc paski w TVP na ten temat xD
@terion ale jeśli tak sobie będzie chciała sie zachować światopoglądowa prawica, to niech protestuje etc. Ja uważalbym 'patrol' legalnych Syryjczyków za normalną reakcje - ba, sam czułbym sie bezpieczniej na takiej plaży.
Powtarzam warunek - cywilizowane zachowanie. I jeśli zostanie on spełniony przez ONRowcow, to nie widze nic bekowego w tym zdarzeniu.