Wpis z mikrobloga

chude cioty

@jakkenibarbinaimprezewpadli: W każdym przypadku w którym widziałem bijących się spaślaków / mięśniaków z chudymi, to jednak zawsze wygrywał chudy, bo był dużo szybszy i zwinniejszy. Taki mięśniak zanim się obróci, zanim machnie tym cielskiem, to mijają dwa pokolenia.
  • Odpowiedz
@Tankian: Goście idą za swoje pilnować porządku, a tym im źle życzysz.
@Yezdemir: W grupie to inaczej wygląda. Wiesz po co są kategorie wagowe w sportach walki? Ćwiczyłem kiedyś jakiś? Tak jak myślałem, jesteś teoretykiem. Polecam sierpa-partyzanta od boksera wagi ciężkiej, albo nawet od w miarę dynamicznego grubasa który nic nie ćwiczy.

Pamiętam czasy wojen osiedlowych, jak się bujaliśmy w ekipie (były kosy na wstęp na osiedle). I
  • Odpowiedz
@anallizator: onr uważa się za prawicę lecz to bujda. ich program to czysty socjalizm tak samo jak antify.

Niestety dużo osób uważa, że podział na prawicę i lewicę zależy od światopoglądu na np. homo/aborcje/kościół a to NIE MA ŻADNEGO ZNACZENIA. W tym podziale liczy się TYLKO pogląd GOSPODARCZY.

Wszystko inne to bicie piany i pyskówki.
  • Odpowiedz
@mars10: oczywiście, to że partia lewicowa światopoglądowo wpuści np 1mln imigrantów, którzy się zaraz rozmnożą jak karaluchy i będą robić trzodę i syf w kraju to przecież bez znaczenia, bicie piany. A która partia pod jakim przywództwem i z jakich przesłanek zaczęła największy konflikt w dziejach świata hm? Idź #!$%@? zajeb tym tępym łbem w ścianę, zrobisz jakiś pożytek dla świata
  • Odpowiedz
@spwasch ależ już sie do tego poniekąd odniosłem. Patrol rozumiem wieczorny, po godzinach urzędowania turystów. Nie twierdzę, że bylbym zagorzałym zwolennikiem takiego przedsięwzięcia, ale na pewno bym go nie wyśmiewał.
  • Odpowiedz