Wpis z mikrobloga

Marzyłeś kiedyś o wzbiciu się w powietrze w szybowcu? Z nami jest to możliwe! Całkowicie za darmo. Zaplusuj ten wpis, aby mieć szansę na to, że w końcu Cię ktoś przeleci ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale przeczytajcie to, co mamy Wam do powiedzenia poniżej :)

Jesteśmy pasjonatami lotnictwa, którzy od lat chodzą z głową w chmurach. Na swoją lotniczą ojczyznę wybraliśmy lotnisko w Pile, które jeszcze jakiś czas temu stało puste, oprócz kilku operacji lotniczych w tygodniu nic się tutaj nie działo. Wtedy weszliśmy my, cali na biało, stawiając sobie jeden cel - rehabilitacja tego co mamy i co kochamy. Tak zrodził się nasz najnowszy pomysł - projekt:hangar

projekt:hangar to (chyba) jedyna taka impreza (kliknij, żeby zobaczyć nas na fejsbukach), łącząca dobre jedzenie z food trucków, zimne piwo i wino, muzykę, relaksik na sofach i fotelach oraz oczywiście to, co najważniejsze - lotnictwo. Oprócz Su-22 stojącego w hangarze podczas imprezy (pic rel poniżej), pod którego skrzydłami możecie zasiąść z browarkiem w ręku, mamy też do dyspozycji szybowce i samoloty, którymi może Was przelecieć jeden z naszych doświadczonych pilotów.

Przedmiotem rozdajo jest lot szybowcem, który będzie trwał nie-wiemy-ile, bo to wszystko zależy od warunków atmosferycznych. Mogą być 3 minuty, mogą być 3 godziny, jednak wrażenia pozostaną z Wami do końca życia, niezależnie od długości trwania lotu. Nagroda do odebrania w dniach 24-26.08 na lotnisku w Pile podczas projektu:hangar. Prosimy, aby pasażer nie przekraczał 110 kilogramów żywej wagi i był trzeźwy (przed lotem, potem zapraszamy do baru :))

Z wyżej wymienionych powodów bardzo prosilibyśmy, aby plusy były przemyślane ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zapraszamy również na naszego Facebooka i Instagrama

#rozdajo #lotnictwo #projekthangar
projekthangar - Marzyłeś kiedyś o wzbiciu się w powietrze w szybowcu? Z nami jest to ...

źródło: comment_UazExeKUXv8RLWbBPkyagY9Y2IGrtVnA.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
@projekthangar: To ja mam ważne pytanie, bo jeśli bym wygrał to pił przed nie będę, wagowo mam jeszcze spory zapas wiec nie powinienem do tej pory przekroczyć 110kg, ale co ze wzrostem? Bo mam 2 metry i nie wiem czy się zmieszczę :P
  • Odpowiedz