Wpis z mikrobloga

@Jacinda: Bardzo ładne wyniki, gratuluję i życzę powodzenia na studiach - a potem także w pracy :)
To teraz jeszcze najdłuższe wakacje ever przed Tobą :)
  • Odpowiedz
  • 1
@Jacinda gratuluję, bardzo imponujące wyniki.

Szczególnie roz. ang. na 100%. Jak oceniasz poziom trudności? Ja 7 lat temu miałem 92%, miałem już wtedy niezły poziom; dzisiaj to właściwie mój drugi język i używam go na co dzień, ale wątpię, że byłbym w stanie napisać bezbłędnie. Szacun, tym bardziej biorąc pod uwagę, że poświęcałaś czas na biol-chem.

Nie bierz sobie do serca większości tego, co inni ci tu wypisują - zwłaszcza, gdy piszą ci żebyś sobie wzięła ( ͡º
  • Odpowiedz
@Jacinda: dwa razy się zastanów nad tym kierunkiem. Studia jakie by nie były to fajny czas w życiu który długo i miło się wspomina (chyba ze się trafi na wyjątkowo złych ludzi). Problem zaczyna się po studiach. Wtedy nie jest wcale tak kolorowo.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jacinda:

Zazdroszczę :) sam bym chciał to tak napisać :D mimo, że teraz czeka Cię ciężkie oranie przez wiele lat i każda sesja będzie 1000x większym wyzwaniem niż matura i do tego 1000x większym stresem, to gra jest warta świeczki :) oby do przodu.
  • Odpowiedz
  • 9
@sopelinho #!$%@?, aż by się chciało wierzyć, że to może tylko troll XD

I jeszcze ten ton wypowiedzi

ja tak na zaś Ci coś powiem.

Druga sprawa jest taka,
  • Odpowiedz
@Jacinda: nie rozumiem, przeciez na medycynie czeka cie w #!$%@? stresu i nauki, pierwsze pieniadze zaczniesz zarabiac po 6 latach studiów na rezydenturze jakies grosze, pozniej w #!$%@? wiecej nauki i skonczysz dostatnio zyjac za granica, bo nikt z młodych nie ma tyle cierpliwosci zeby dozyc dobrych warunkow pracy. Do tego dorzuc problemy z zalozeniem rodziny bo kariera itp, juz lepiej byloby ci pojsc na #programista15k i zarabiac
  • Odpowiedz