Wpis z mikrobloga

@kadbery: czyli nawet nie jesteś związana z kierunkiem, a rad udzielasz. Jak widać wyżej, zdania absolwentów i studiujących są podzielone, a ty piszesz o magicznym "całym środowisku młodych lekarzy". KEK.
  • Odpowiedz
@drect: znam bardzo dobrze środowisko lekarzy. Odsyłam do wpisu @Elegancko

zdania studiujących są podzielone


xD
Tak jak mówiłam, możesz sobie zaklamywać rzeczywistość, obrażać się i wyzywać innych od nieudaczników, bo hur dur ja przecież maturę zdałem, podkreślam MATURĘ XD
  • Odpowiedz
@Jacinda: Gratuluję! Nie słuchaj tego #!$%@?, że nie warto. Warto, tylko nie w Polsce. Ucz się języka, wybierz fajną specjalizację, w której się będziesz spełniać przez następne 40 lat i bzikaj. ;P U mnie specka to radiologia (najlepsza na świecie, spytaj dowolnego radiologa), a cel Niemcy. Studia ciężkie i zajmujące, ale gdybym miał drugi raz wybór to pewnie wybrałbym to samo. A jeśli nie lekarski, to programowanie. ;)
  • Odpowiedz
@kadbery: wybacz ale „dobrze znam środowisko lekarzy” to żaden argument. Jakoś ja osobiście znam mało osób które jakkolwiek żałują tej drogi życiowej. Każdy ma swoje momenty zwątpienia i sam wiele razy mówiłem sobie po co mi to było. Dzis wiem, ze nie wybrałbym innej drogi. Pozdrawiam cieplutko :)
  • Odpowiedz
@Jacinda: A potem pewnie planujesz wyjazd do innego kraju? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ciekawe za ile zleci się tłum mirków-januszy z PRL, którzy powiedzą: "Kurła, za moje podatki siem łuczy i jeszcze z kraju chce wyjechać zamiast mnie leczyć, lekarzyna kuuurła!"
  • Odpowiedz