Wpis z mikrobloga

@Jacinda: jesli idziesz na medycyne to od pierwszych dni na uczelni nastaw sie juz na emigracje. Ucz sie angielskiego lub niemieckiego i mysl o nostryfikacji
  • Odpowiedz
@Jacinda: ładny wynik, gratuluję!
Ja niedawno skończyłem ten etap, który Ty za chwilę zaczniesz.
I tak serio, studiować lekarski trzeba baaardzo chcieć, bo pojawia się mnóstwo zwątpień i wahań, czy to dobra droga. Ale jeśli jesteś odpowiednio zmotywowana, to będzie dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jacinda: Dentyści i łatwe studia xD. Jeszcze nie aż tak dawno temu medycyna i stomatologia miała przez pierwsze lata wspólnie zajęcia z przedmiotów ogólnomedycznych. Jeśli uważasz, że medycyna to najtrudniejsze studia świata to jesteś w błędzie. Stoma jest po 2-3 roku dużo bardziej czasochłonna niż medycyna ale wychodzisz z jakimiś szczątkowymi umiejętnościami praktycznymi i zawodowymi za to. Farmacja to jeszcze większa masakra na pierwszych latach z tego co słyszałem. A
  • Odpowiedz
@SmallCaracan: nic nie znaczą, starczy je zaliczyć by przejść dalej. Dopiero inzynierka / magisterka / doktorat coś znaczy. Egzaminy w między czasie które piszesz są jedynie po to by sprawdzić w jakim stopniu przyswoiłes materiał, a bardzo często i to zle sprawdzają, przynajmniej w polskim szkolnictwie.
  • Odpowiedz
@Jacinda: Graty ! Tylko nie zapominaj o normalnym życiu bo później jak już się pracuje, nie ma wiele czasu na nie :( Obyś była jasnym z tych lekarzy z których powodu można czuć się dumnym.
  • Odpowiedz
  • 15
Druga sprawa jest taka że jakoś nie uważam że już jest Ci czego gratulować , nie którzy nie mają tak różowo jak Ty i zwyczajnie nie mają możliwości rozwijania się w kierunku który się chce .


Świat jest nie sprawiedliwy i przez pryzmat ttego nie będę mówić o tencxg i jednorożcach Hur dur jak to super jest .

Poznasz życie , ludzkie przypadki to Ci się odechce tak świętować :)


O #!$%@? XDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@Jacinda: gratuluję, piękne wyniki, nie będzie żadnego problemu z dostaniem się, jak nie jedna uczelnia to inna, poziom prawie wszędzie wyrównany.
Od kończącego niedawno te studia jedna rada: nie bierz sobie do serca narzekań innych jakie te studia są złe, jaka uczelnia złaa, jak się mało zarabiaa, wyjeżdzaj z Polski itd. Generalnie im gorzej komuś idzie na studiach i w życiu, tym bardziej narzeka na wszystko dookoła. Łatwo nie będzie,
  • Odpowiedz