Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dziewczyna z która się spotykam na pytanie czy jestem jej najlepszym facetem w łóżku odpowiedziała nie i teraz cały czas o tym myślę... Ja i ona 28 lat, spotykamy się od prawie 3 miesięcy. Ogólnie wszystko jak najbardziej jest dobrze. Jakiś czas temu zapytałem się jej w żartach jak wypadam na tyle innych jej mężczyzn ale tylko się uśmiechnęła i nie nie powiedziała. No ok, chociaż reakcja była dziwna dla mnie bo myślałem, że odpowie też żartem. Seks jest jak dla mnie dobry, poznajemy swoje ciała, mówimy co można poprawić, rozmawiamy o seksie swobodnie. No i kilka dni temu, sam w sumie nie wiem dlaczego, ale zapytałem się znowu jak moje umiejętności i czy jestem lepszy niż jej poprzedni mężczyźni? I wiecie co zrobiła? Nie chciała odpowiedzieć, zaczęła się normalnie wykręcać od odpowiedzi. Pytała, po co się mnie o to pytasz , po co poruszasz taki temat. Ale w końcu po moim kolejnym pytaniu wiecie co usłyszałem? Że nie jestem najlepszym kochaniem jakiego miała. Po tym atmosfera normalnie siadła, bo było mi po prostu przykro, tym bardziej, że powiedziała to tak wprost beż żadnych problemów. To wszystko było 5 dni temu i myślę teraz o tym cały czas, nie daje mi to spokoju ;(. Przez te 5 dni nie widzieliśmy się bo ona pojechała do rodzinnego domu, ale za to pisaliśmy ale wydaje mi się, że już nie tak samo jak przed tym wydarzeniem. Jak wróci i się spotkamy to poruszyć ten temat czy udawać, że jest wszystko ok?

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 79
mówimy co można poprawić, rozmawiamy o seksie swobodnie.

wiecie co usłyszałem? Że nie jestem najlepszym kochaniem jakiego miała [..] powiedziała to tak wprost beż żadnych problemów.


@AnonimoweMirkoWyznania: Męczysz ją tym pytaniem to Ci powiedziała prawdę w końcu, skoro wcześniej nie potrafiłeś siędomyślić... Po cholerę w ogóle o to pytałeś? Wiesz, że takim pytaniem przypominasz jej o jej byłych i możesz wbudzić wątpliwości? Daj sobie z tym spokój.
@Kaplanka: Tylko w tym konkretnym przypadku na jakis czas tzreba zamknąć buzie. No po czterech latach z niebieskim rozmawiamy ze piwrwsze seksy były bez szału.

Kobieta ma wiedzieć co powiedzieć, czego nie, ma wiedzieć jak wspierać partnera- to sie nazywa klasa.

Szkoda, ze dzięki takim bulwom jak Ty mężczyźni uważają ze obecne różowe to rozczeniowe feminazistki.
@AnonimoweMirkoWyznania: Poprostu ją zostaw. Zawsze bedzie Cie porównywać do poprzednich i wzdychać ze tacy byli z nich gieroje.
Taki typ jak wyżej występująca Kapłanka.
Dziewczyna nie warta zachodu- kobieta ma wspierać mężczyznę a jeśli coś mu nie wychodzi delkitaknie do poprawiać tak ty nie nadkruszyć jego ego.
SystematycznyŻniwiarz: > Tzreba jakiegoś ja wiem, roku dwóch zeby sie dotrzeć hehe dosłownie ;)

Nigdy bym nie powiedziała niebieskiemu ze jest średni w tych sprawach- kobieta powinna budować męskie ego a skoro Twoja Pani tego nie rozumie to albo jej nie zależy na Tobie, albo jest wredna wręcz okrutna. Dobra kobieta wie ze takich rzeczy sie poprostu nie mowi poza tym skoro nie jest cierpliwa i nie potrafi poczekać na dotarcie
@AnonimoweMirkoWyznania: Ad 1 Oczywiście ze nie trzeba lat- każdy Jest inny. Ja podałam tu swoj przykład- ze po takim czasie zyskaliśmy do siebie zaufanie i rozmawiamy o takich sprawach. Na kłamanie tez sie nie zgadzam oczywiście to jest niedopuszczalne. Kobiety mają sposoby na dawanie facetom czegoś do zrozumienia tak by sie nie zorientował; nie miażdżąc jego ego.
Odpowiedz na Twoje pytanie powinna brzmieć; „Cieżko stwierdzić, każdy mężczyzna jest inny” oczywiście jeśli
@AnonimoweMirkoWyznania: tak jak ktos wyzej napisal, ona w wieku 28 mogla byc ruchana przez czadow po pijaku na dyskotekach, parzyc sie z nimi jak zwierzeta.

I bedzia miala to w pamieci.

Moim zdaniem to zwiastuje klopoty. Dowiedz sie czegos o jej przeszlosci...