Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dziewczyna z która się spotykam na pytanie czy jestem jej najlepszym facetem w łóżku odpowiedziała nie i teraz cały czas o tym myślę... Ja i ona 28 lat, spotykamy się od prawie 3 miesięcy. Ogólnie wszystko jak najbardziej jest dobrze. Jakiś czas temu zapytałem się jej w żartach jak wypadam na tyle innych jej mężczyzn ale tylko się uśmiechnęła i nie nie powiedziała. No ok, chociaż reakcja była dziwna dla mnie bo myślałem, że odpowie też żartem. Seks jest jak dla mnie dobry, poznajemy swoje ciała, mówimy co można poprawić, rozmawiamy o seksie swobodnie. No i kilka dni temu, sam w sumie nie wiem dlaczego, ale zapytałem się znowu jak moje umiejętności i czy jestem lepszy niż jej poprzedni mężczyźni? I wiecie co zrobiła? Nie chciała odpowiedzieć, zaczęła się normalnie wykręcać od odpowiedzi. Pytała, po co się mnie o to pytasz , po co poruszasz taki temat. Ale w końcu po moim kolejnym pytaniu wiecie co usłyszałem? Że nie jestem najlepszym kochaniem jakiego miała. Po tym atmosfera normalnie siadła, bo było mi po prostu przykro, tym bardziej, że powiedziała to tak wprost beż żadnych problemów. To wszystko było 5 dni temu i myślę teraz o tym cały czas, nie daje mi to spokoju ;(. Przez te 5 dni nie widzieliśmy się bo ona pojechała do rodzinnego domu, ale za to pisaliśmy ale wydaje mi się, że już nie tak samo jak przed tym wydarzeniem. Jak wróci i się spotkamy to poruszyć ten temat czy udawać, że jest wszystko ok?

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 79
Że nie jestem najlepszym kochaniem jakiego miała.


@AnonimoweMirkoWyznania: xD

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Zdradzę ci sekret: seks to nie jest 100% związku, chyba że mówimy o ONS. Widocznie masz inne cechy, które czynią z ciebie na tyle zajebistego partnera, że ona jest z tobą... a nie musi być to najlepszy seks. Wyluzuj chłopie, nie musisz być "naj" we wszystkim, wystarczy że w ogólnym rozrachunku wypadasz lepiej od poprzednich :)
Jak wróci i się spotkamy to poruszyć ten temat czy udawać, że jest wszystko ok?


@AnonimoweMirkoWyznania: ale jak chcesz poruszyć?
Zapytać jeszcze raz bo może się nad odpowiedzią zastanowiła?

A ona jest najlepsza jaką miałeś?
A najładniejsza?
A najmądrzejsza.?

Zakładając żeś nie bait. Zapytałeś otwarcie, dostałeś otwarta odpowiedz.
Z tym że seks to nie jest coś czego się możesz po prostu wyuczyć - to jest układ dwóch osób i jest zależny
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie jest i nie będzie ok. Z tego, co piszesz, wynika jasno - panna jest dosyć wyzwolona, pewna siebie, nie mówię oczywiscie o jakimś wysokim przebiegu itp., ale swoje juz w łóżku przeżyła.
Sprawa jest jasna - ona ma w pamięci, w swoim twardym dysku emocji, wspomnienia z namiętnej nocy z jakimś prawdziwym Chadem. Mogło ich być wielu.

Są dwie opcje: albo kontynuujecie jakoś dalej ten związek, albo rozstanie. Nie
@AnonimoweMirkoWyznania: jejku. Laski lubią torturować facetów takimi tekstami oj ja sie nasłuchałam podobnych historii ^^
Tak serio seks to nie są zapasy- technika nie jest tak ważna jak uczucie. Jak sie kogoś kocha to sie go uwielbia pod każdym względem!
Ja miałam facetów przez 2 i 4 lata wcześniej i nie było szału w seksach a teraz mam niebieskiego od kolejnych 4 lat i jest szał ale uczymy sie siebie nawzajem
Jak sie kogoś kocha to sie go uwielbia pod każdym względem!


@HaloHet: Nie wiem z jakiej bajki się urwałaś, ale jak się kogoś kocha, to się go akceptuje pod każdym względem, a ceni za szczególne zalety, ale nie uwielbia. Uwielbiać to sobie można pomidorową z makaronem, bo ona nie ma wad. ¯\_(ツ)_/¯

Ja miałam facetów przez 2 i 4 lata wcześniej i nie było szału w seksach

kobieta powinna budować męskie