Wpis z mikrobloga

PO REDUKCJI:
REVERSE DIET VS REBOUND

https://www.youtube.com/watch?v=69_xAnwb0rU

Słuchajcie, wklejam spoko materiał na temat "jak wyjść z redukcji". Generalnie to polecam raczej reverse diet bo jest to łagodniejsza metoda a reboundem można sobie jednak tą redukcje spieprzyć.

Ja zawsze robiłem po redukcji reverse diet, tym razem spróbowałem rebound. Czy metoda się opłaciła? Ciężko jeszcze obiektywnie stwierdzić, bo jak naprawdę jest obecnie z tą wrażliwością insulinową przez nagłe dodanie takiej ilości kcal to się dowiem po badaniach.
Opisze plusy i minusy z które się pojawiły jeśli chodzi rebound:
Plusy Rebound:
+ szybciej czujesz sie dobrze, po ostrej redukcji czesto jesteśmy po prostu "#!$%@?", nagły stały dodatek 1000kcal i ostre ucięcie cardio (u mnie z 80min dziennie do (~30x5 razy na poczatku) spowodowało, że mega odżyłem i wróciłem do "siebie" dużo szybciej.
+ nie chodzisz aż tak głodny(prócz pierwszego tygodnia ale to normalne) jak na reverse

Minusy Rebound:
- szybko możesz #!$%@?ć to na co ciężko pracowałeś miesiącami
- musisz trzymac na maxa dietę aby obserwować jak to wygląda w lustrze
- gdzie przy reverse jestem pewny że wrażliwość insulinowa powinna być ok przez powolne dodawanie kcal(to tak w mega skrócie), tak tutaj mam co do tego obawy - ale badania pokażą jak to wygląda.

No i kilka info:
Obecnie ~5 tyg już po redukcji
Kcal praktycznie 2 razy większe niż na jakich kończyłem redukcję :o
Waga +10kg.
Obstawiam, że magiczny stan "poredukcyjnego" puchnięcia potrwa z 3-7tyg jeszcze maksymalnie, wtedy spowolnie dodawanie kcal.

No i porównanie fotkami
Lewo przed redu, środek po redukcji, prawo obecnie 5 tyg już po zakończonej redukcji + rebound.

PS: jestem czysty od 2 lat ale naturalem się nie nazwę :)
PS2: mam wstawiać tego typu jakieś przemyślenia - testy na własnej osobie wraz fotkami itp ?
#silownia #mikrokoksy #mirkokoksy #pokazforme
Pobierz
źródło: comment_gbcB9Bg92U8aYWe4BnxJUBZWEOkebcGa.jpg
  • 65