Wpis z mikrobloga

@tempy123: całe MPP jest dobrowolne, także nikt się w to nie musi bawić

Stosowanie mechanizmu podzielonej płatności jest dobrowolne. Oznacza to, że sam decydujesz, którą fakturę zapłacisz z zastosowaniem MPP, w jakiej części oraz wobec którego dostawcy (czyli mechanizm można stosować w sposób wybiórczy).

Jednocześnie nic nie stoi na przeszkodzie, aby postanowienia co do płatności w MPP lub bez MPP były regulowane w umowach między tobą i dostawcą (dostawca może nie
@normanos: i nie możesz napisać gdzie się twoim zdaniem pomyliłem? xD

Poza tym, skup się na tym ostatnim cytowanym zdaniu przez chwilę

dostawca może nie wyrazić zgody na zapłatę mu w MPP


Już? Skumałeś, że możesz się nie zgodzić żeby ci firmy płaciły w MPP, a tym samym się w to nie bawić?

Także pokaż gdzie się pomyliłem jak mnie już wywołujesz i zarzucasz niezrozumienie tematu.
@maque: @aseeon_: kolego, Ty to możesz sobie chcieć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wystarczy JEDEN, JEDEN który Ci zapłaci splitem i do widzenia z Twoją dobrowolnością. A jestem PEWIEN, CAŁKOWICIE PRZEKONANY, że w wielu przypadkach NIC nie ugrasz w temacie uregulowania tego w umowie. Po prostu będą podmioty (szczególnie te wielkie), które tak będą płaciły (bo to im na rękę) i ch* zrobisz, nic Ci nie podpiszą
@normanos: kminię, czyli podsumowując, wszystko napisałem dobrze, ale ty się boisz nawet zaproponować firmie z którą współpracujesz (hipotetycznie), żeby ci nie płacili w MPP więc zarzucasz mi niekompetencje. Spoko, pozdrawiam xD

Tak jak i teraz są firmy które nie oferują "płatnego wolnego" na B2B, tak samo będą firmy które się uprą na MPP, ale #!$%@? nikt ci nie każe takich umów podpisywać.
@aseeon_: LOL. Ja się nie boję, (powiedzmy, że jestem Twoim dostawcą) proszę - możesz mi zaproponować, odpowiadam NIE ;) "I co teras"? :DI koniec tematu, że "nic nie stoi na przeszkodzie" ;)
@maque: co chcesz wyjaśnić? Obowiązuje każdego, jest dobrowolne od strony płacącego ale bardzo szybko tak dostaniesz wpłatę więc sam też będziesz chciał wydać kasę. Chyba, że jesteś na B2B gdzie jesteś pewien, że pracodawca Ci zapłaci normalnie i nie masz innych FV. Jak wystawiasz dużo FV to ciężko będzie się uchować.