Wpis z mikrobloga

#sokoolrings

U mnie dalej jakoś lecą treningi, niestety dyskomfort koło prawej łopatki dalej odczuwalny. Myślałem ciągle że to podgrzebieniowy, ale wyjaśniono mi że podłopatkowy, czy to lepiej? Nie wiem ale #!$%@? się nie da tego tak łatwo rozmasować, ponieważ jak nazwa wskazuje ten skurczybyk jest pod łopatką... (zdjęcie). Z fizjoterapeutą udało się doprowadzić do sytuacji gdzie dyskomfort czuje tylko przy ruchu wertykalnym ciągnącym (podciąganie z ciężarem oraz na jednej ręce i ewentualnie zwis przerzutny na kółkach w moim planie). Tak to przy horyzontalnym ciągnącym i wszystkich ruchach push jest git, więc treningi robiłem normalnie z mała zamianą:
- podciąganie z ciężarem -> podciąganie australijskie z ciężarem
- podciąganie jednorącz -> podciąganie australijskie jednorącz
I tak jakoś leci :) w niedziele jadę na Beast Camp! Obóz treningowy gdzie będzie paru wymiataczy z zagranicy, mam nadzieję że wpadnie jakaś nowa wiedza :)

#mikrokoksy #silownia #kalistenika #streetworkout
Pobierz sokool - #sokoolrings

U mnie dalej jakoś lecą treningi, niestety dyskomfort koło p...
źródło: comment_NZLL8VTTnyynLmt6E6gKP2SwLUxDb9Tj.jpg
  • 2
@FishyGuy: ok :) póki co mamy plan dostępne co kto będzie omawiał, niby spoko ale dużo się powtarza (prawie każdy omawia np planche). No i mały niedosyt z Gaggi Yatarov bo liczyłem że głównie będzie miał kółka.