Wpis z mikrobloga

Mam okazję kupić golfa 3, 1994 rok, 1.9tdi, którego kierowca wylądował nim w rowie, samochód był klepany i w jednym miejscu ma szpachlę, szyberdach przeciekał, ale został zaklejony, więc nie ma z nim problemu, tylko się nie otwiera (i tak bym pewnie nie używała). Wszystkie naprawy robione na bieżąco, więc sprawny, po tym wypadku był lakierowany cały, ubezpieczenie do września. Właściciel chce za niego ponad 3k (chyba 3300 zł). Moim zdaniem facet przesadził trochę z ceną. Ale może się mylę.. A wy co sądzicie? Autko jest warte swojej ceny wyznaczonej przez właściciela?
#motoryzacja #kupautozmikro #samochody
  • 184
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Amestris twoj chlopak chce ci sprzedać tego golfa za 3300 a kupil go za 2700? To chyba jego wina po części ze wylądował w rowie, albo miał wyjątkowego pecha. Musial wylozyc hajs na naprawe i sprzedać, albo od razu na złom. Takze toche slabo ze twoim kosztem chce sobie odbic ten błąd.
  • Odpowiedz
  • 0
@Shatter wolę kupić nieodmalowane i z pojawiającą się z rdzą, byleby było sprawne. Potrzebuję tylko na dojazdy do Pracy. Jak dołożę trochę kasy to kupię coś lepszego, więc też długi jeździć nim nie będę
3k to dla mnie max jakie teraz moge na samochód wyłożyć
  • Odpowiedz
@Amestris: skoro ten golf jest taki super, że kosztuje 3k, to umówcie się tak, że jeśli coś wyjdzie w ciągu roku, to chłopak to naprawia na swój koszt. Wtedy można rozważyć.
  • Odpowiedz
  • 0
@Shatter Tak. Wszystko jest w porządku, ale to nie zmienia faktu, że ja chcę wydać max 3k na samochód i ze względu na to co przeszedł i na to, że we wrześniu kończy się ubezpieczenie, niebieski mógłby mi te 300 zł odpuścić.
To już jego brat, którego znam tak średnio nie był takim Żydem i mi spuścił z ceny
Jak chce sobie go sprzedać za 3300 zł to niech szuka innego
  • Odpowiedz
  • 0
@Drogomir No w sumie taką umowę miałam z jego bratem jak astrę f od niego kupowałam. I ziomek spoko, bo słowa dotrzymał, to też jest jakieś rozwiązanie
Ale on by się na to raczej nie zgodził..
  • Odpowiedz
@Amestris: Po co pytasz tutaj - przecież każdy tu napisze że złom bo siedzi tu banda informatyków 15k jeżdżących 5 letnimi samochodami albo gimbusów. A co do samochodu to powinien ci spuścić bo cena zbyt wysoka.
  • Odpowiedz
  • 0
@Shatter No albo jednak na to, że jest wart mniej. Zaraz będę musiała 1k wyłożyć na ubezpieczenie.
Tyle czasu prosiłam niebieskiego, żeby dał mi się przejechać, pytałam kiedy mi da, a ten nic. No to coś tu jest nie tak. Albo mi po prostu nie ufa, ale to żadna nowość.
Od samego początku prosiłam, żeby mi kupił coś do 3k. I więcej dać nie zamierzam. Nie chce tyle ode mnie, niech
  • Odpowiedz