Wpis z mikrobloga

Czeczeniec przebywający w Polsce nagrywa film na stacji benzynowej, w którym pokazuje jak działa ona w Polsce i czym różni się od czeczeńskich i rosyjskich. W Polsce jak mówi stacje benzynowe są dla ludzi a w Rosji odwrotnie. Jego zachwyt przede wszystkim wywołuje to, że w Polsce płaci się na stacji po tankowaniu. Pod filmem jest pół tysiąca komentarzy zadziwionych i jednocześnie zachwyconych Rosjan i Czeczeńców.

#polska
#rosja
oydamoydam - Czeczeniec przebywający w Polsce nagrywa film na stacji benzynowej, w kt...
  • 55
  • Odpowiedz
@oydamoydam:
Ale pod filmem na youtubie Rosjanie piszą, że w Rosji już takie stacje benzynowe są i nie jest to żadna sensacja. Tylko Czeczeńcy się dziwią.
"такие заправки в Москве давно есть"
"не могу сказать за всю Россию но в Санкт-Петербурге и Ленинградской области такие заправки уже несколько лет."
  • Odpowiedz
@oydamoydam: Jak ja marzę o takiej stacji... Podchodzę do dystrybutora,wrzucam hajs albo płace kartą,tankuje,odjeżdżam. Bez kolejek,bez #!$%@? wciskania hotdogów,kart vitay/żegnaj/#!$%@?. Niestety u mnie w mieście tego nie ma. Chyba ogólnie w kraju zbyt wielu takich stacji nie ma?
  • Odpowiedz
@siea01: czyli ja mam szczęście. Mieszkam ok 15 km pod Wrocławiem. W okolicy jest wieś ze stacją samoobsługową. Klikam za ile chcę tankować, płacę kartą lub wsuwam kasę i tyle. Bez śmigania do sklepu (tak, tam jest jeszcze poza stacją sklep otwarty w każdą niedzielę). * - nie dotyczy to płatności za LPG, tutaj nie ma automatu
  • Odpowiedz