Wpis z mikrobloga

Czeczeniec przebywający w Polsce nagrywa film na stacji benzynowej, w którym pokazuje jak działa ona w Polsce i czym różni się od czeczeńskich i rosyjskich. W Polsce jak mówi stacje benzynowe są dla ludzi a w Rosji odwrotnie. Jego zachwyt przede wszystkim wywołuje to, że w Polsce płaci się na stacji po tankowaniu. Pod filmem jest pół tysiąca komentarzy zadziwionych i jednocześnie zachwyconych Rosjan i Czeczeńców.

#polska
#rosja
oydamoydam - Czeczeniec przebywający w Polsce nagrywa film na stacji benzynowej, w kt...
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

We Włoszech przynajmniej tam gdzie tankowalem czyli Werona i ogólnie region Wenecji euganejskiej najpierw płacisz i dopiero tankujesz plus poza autostrada w godzinach wieczornych na stacji nie uswiadczysz żadnego pracownika i zostaje tylko automat. Mega wkurzające jak tankujesz skuter, wlozysz 10 euro i nie wejdzie całość i wozisz się później z "bonami" na następne tankowanie :/
  • Odpowiedz
@siea01 na orlenie możesz płacić aplikacją. Po tankowania skanujesz kod qr na dystrybutorze I dalej nie wiem bo nigdy tak nie płaciłem :P.
Ewentualnie na niektórych stacjach są kasy samoobsługowe
  • Odpowiedz
@oydamoydam: radykał jakiś.. salem alejkum od wejścia, bródka i w tytule - "kadyrowskie." Wyobraźcie sobie, że u nas jakiś kodziarz nagrywa vlog i zamiast polskie pisze "kaczyńskie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jak ja marzę o takiej stacji... Podchodzę do dystrybutora,wrzucam hajs albo płace kartą,tankuje,odjeżdżam.

@siea01: a ja np. mam z nimi problem bo ceny są zazwyczaj podobne do normalnych, a zatankowanie do pełna do jakiś absurd - bo jak mam wyliczyć kiedy mi się bak zapełni? A tankuje w 99% przypadków do odbicia. Jakbym się przeliczył to zwrot robią na konto za kilka dni, i sporo p---------a papierkowego, dzwonienia, itd
  • Odpowiedz
W Kanadzie tak samo. Podjeżdżasz do dystrybutora, wpisujesz kwotę, karta lub gotówka, tankujesz i jedziesz. Jak dla mnie dużo wygodniejsze niż płacenie w oddzielnym okienku. Poza tym, jak chce zatankowac za 50$ mając w portfelu 50$ to za tyle zatankuje, a nie 49,98 czy 50,04.
  • Odpowiedz
@teluch: @oydamoydam: Tak samo jest na Ukrainie, niezwykle denerwująca rzecz. Najpierw musisz podejść do okienka/do kasy, powiedzieć z którego dyspozytora będziesz tankował i jakie paliwo, ile litrów, zapłacić, i dopiero w konkretnym dystrybutorze kasjer ustawia konkretną ilość paliwa którą powiedzieliśmy, idziemy do auta i tankujemy. Jak chcemy wyjechać z pełnym bakiem a powiedzieliśmy za mało paliwa - znowu musimy iść do okienka... A jak za dużo - cóż,
  • Odpowiedz