Wpis z mikrobloga

@Sheta: to ja wtedy też własnie grałem, kilka lat, łącznie może z 5 lat przegrałem na różnych serwerach :D Jeszcze w Tibię może grałaś? :D
  • Odpowiedz
@Skuzik: ale jest różnica między koleżanką a kolesiem z tindera i między powiedzeniem "ja lubię pączki z cukierni Y, spróbuj kiedyś, są super" a powiedzieniem "jesz pączki z X? no jak już musisz kupować to kup z Y bo z X to syf"
  • Odpowiedz
  • 2
Sam fakt ile stulelejek mu przytakuje mówi sam za siebie. Tak - mówi prawdę ale myśli, że tak poderwie laskę xD. Jeżeli tak otwieracie rozmowy na tinderze, to nie dziwię się, że wam nie odpisują. A potem jest, że dziewczyny nie chcą yntelygentnych facetów którzy poukładali swoje życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sheta: ja w liceum grałem i na początku studiów. Teraz dopadła mnie proza życia i nawet jak mnie stać na opłacanie abonamenty WoW to pograłem kilka dni tylko. Niestety. Chociaż pewnie jakbym miał z kimś znajomym grać, to bym chętniej wynajdował jakieś godziny na grę ;d
  • Odpowiedz
@sen_olimpii: Przecież od dawna wiadomo, że panuja podwójne standardy na wykopie. Napisałaby różowa do jakiegoś wykopka takie coś to ból dupy po drugiej stronie globu byłoby słychać, szczególnie jeśli chodzi o tekst o grach. Przecież tu sami hipoktyci co grają po 5h dziennie .


5h to nie jest dużo
  • Odpowiedz
ale jest różnica między koleżanką a kolesiem z tindera


@nacpanazielonka: Ale ona z tym "kolesiem" rozmawiała. Ba, nawet rozmawiała o pierogach, więc jej polecił swoje rozwiązanie. To nie była rozmowa na temat ważnych wyborów życiowych, szkoły, pracy, doboru znajomych itp., bo wtedy nie zdziwiłaby mnie jej reakcja. Ale to raczej temat z tych luźnych, nie musi jej chyba znać przez 2 lata, żeby móc polecić jej pierogi? A już mówienie,
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Dariel tak, teraz to już trudniej regularnie grać, proza życia :P teraz to jedynie czasem po pracy pare questow, czy w weekend ale na dropienie online to już słabiej, aż szkoda by było włączać gre
@nacpanazielonka szkoda nerwów ;)
  • Odpowiedz
@Sheta: dlatego ja staram się grać w lola - 1,2 rundki i spoko, ewentualnie jakies strategie turowe :D Chyba że biorę wolne, to wtedy mogę w spokoju pograć i wczuć się w klimat świata :D
No i dochodzi mi jeszcze pisanie, ale to już za dużo odkładałem ;d
  • Odpowiedz
@Sheta: jakby mi ktoś po dwóch wiadomościach napisał taki wysryw, to bym tylko odpisała XDDDDD ja nie wiem, jak można być takim dzbanem, nie jesteś nikim bliskim a bierze się za pouczanie XD
jak ja kurła nienawidzę takich ludzi ()
  • Odpowiedz
@Sheta: ech, chyba masz rację. Na pocieszenie tylko powiem że tobie wciskał że wie lepiej jak masz spędzać weekend, mi notorycznie faceci na portalach randkowych wciskali że na pewno za parę lat zechcę mieć dzieci i mi się odmieni, więc ten... mogło być gorzej XD
  • Odpowiedz