Wpis z mikrobloga

@Shmit: krytykowanie i moralizowanie obcej osoby - tak bardzo normalną rozmową xDDDDDDD


Ale gdzie on Cię krytykuje i moralizuje? Serio nazwanie Cię "leniuszkiem" tak Cię uraziło? Przecież przez zdrobnienie zaznaczył, że to raczej żartobliwe stwierdzenie, inaczej napisałby po prostu, że "jeśli jesteś tak leniwa, to…". Reszta to po prostu przedstawienie swoich poglądów, z którymi możesz się zgadzać lub nie. Tak wygląda normalna rozmowa. Chyba, że ktoś w każdym słowie szuka
  • Odpowiedz
@Sheta: ja nigdy nie mogłem się przekonać do morrowinda, wolałem raczej jrpg (za czasów psx) lub też z rzutu izometrycznego (wrota baldura itd.) i MMORPG.
Ostatnio wróciłem do ciwilizacji 5 i kings bounty :D
  • Odpowiedz
@Sheta: to jest tinder, dobrze wyglądając ma wielki wybór, może sobie odrzucać za co chce. Więc czemu zamiast wybierać kobiety, ktore mu pasuja pod najrozniejszymi wzgledami zaczyna znajomosc od pokazania- musisz zmienic to, to i jeszcze to()

Przecież przez zdrobnienie zaznaczył, że to raczej żartobliwe stwierdzenie

@Skuzik:
Dla mnie te zartobliwe stwierdzenia sa gorsze niz wysmianie w twarz, takie hehe troche dystansu, to tylko zart, ale jednak jestes leniem smierdzacym.
Ja wole byc zjechana wprost niz w
  • Odpowiedz
Serio to jest dobry sposób na podryw, żeby dziewczynie z którą się zamieniło 2 wiadomości nagle pisać jak powinna żyć i wmawiać jej że grając raz na miesiąc na kompie to jest uzależniona?


@Sheta: idealny, bo on przyszedł odmienić Twoje życie za darmo, a Ty nie doceniasz #logikarozowychpaskow
Ludzie za to pieniadze bioro, a Ty masz porady od osoby na najwyzszym stopniu rozwoju za darmo.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Dariel moje ukochane rpg z dzieciństwa to neverwinter night i morrowind właśnie i już zawsze pozostana w moim sercu ()
W jrpg to chyba nigdy tak dłuzej nie gralam

@analogiczna to mówisz że darmowego coucha znalazłam.. To chyba wygryw mocny xD
  • Odpowiedz
I nie każdy na tinderze chce podrywać. Sam często lubię kłócić się tam z laskami xd


@odpad_biologiczmy: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@Sheta: NWN też był zagrywany często wraz z Dungeon Siegem. Aczkolwiek NWN był znacznie lepszy. Pograj sobie może w World of Warcraft, jeśli lubisz RPG + przy okazji wyjdziesz do ludzi (przez kabel internetowy ale zawsze :D)
  • Odpowiedz
Ale gdzie on Cię krytykuje i moralizuje? Serio nazwanie Cię "leniuszkiem" tak Cię uraziło? Przecież przez zdrobnienie zaznaczył, że to raczej żartobliwe stwierdzenie,


@Skuzik: A gdyby ciebie dziewczyna nazwała "#!$%@?ą" to też byś się nie obraził? Przecież przez zdrobnienie zaznaczyłaby, że to raczej żartobliwe stwierdzenie.

Nie ma nic gorszego od tinderowych freethinkerów, samozwańczych psychologów i dietetyków, którzy dupę czyszczą sodą, bo mydło z drogerii to spisek koncernów farmaceutycznych
  • Odpowiedz