Wpis z mikrobloga

via Android
  • 5
@piotrass007 kurde, kolejny co zakłada że moje odpowiedzi w rozmowie to "mhm, aha, ok, super" ))¯_(ツ)_/¯
Akurat ścianą tekstu mnie nie przeraził, bo wiem że niektórzy wolą pisać dłuższe wypowiedzi niż parę krótszych.

@hmmm_mmm no przecież wszystkie różowe to półgłówki przynajmniej xD

Przy okazji skoro trafiłam do gorących to chciałabym pozdrowić mame, pieseła, siostre z mężem i synkiem, brata, wszystkich znajomych i somsiadów (
  • Odpowiedz
@Sheta: gość po prostu z Tobą pisze a nie Cie adoruje jak pewnie tego oczekiwałas. Może jeszcze tego nie wiesz ale są faceci którzy normalnie rozmawiają bez skrępowania i czekają na to jak się relacja rozwinie a nie od razu rycerzykuja
  • Odpowiedz
@Sheta: Coś jak:
"Ej dlaczego wysylasz czyjeś zwierzenia do ludzi, czy to jest forma kompleksów? Czy to faktycznie nie jest brak własnej wartości spowodowany grami? I dlaczego nie jesz zdrowego żarcia? Wiesz bo ja wiem jak powinno być żeby było dobrze"

Ja rozumiem po pijaku, ja rozumiem jak się kogoś dobrze zna, ja rozumiem jak się wie co się mówi. Ale na tinderze?
XD Dość jasno określa to rozmówcę
  • Odpowiedz
@Sheta: może nie znam się na podrywaniu ale czy podrywem nie jest też rozmowa, wymiana poglądów? czy chodzi wam tylko o komplementy, psychologiczne sztuczki, dwuznaczne teksty? Może do zwykłego #!$%@? wystarczy ale ogólnie ten cały podryw polega na rozmowie + "chemia". Ale z doświadczenia wiem, że kobiety (niestety głównie Polki) nie potrafią rozmawiać. One oczekują adorowania, starania się i robienia z siebie pajaca. Może i w prawdziwym życiu tak to
  • Odpowiedz
@Hornic: Z częścią dotyczącą biedry bym się nie zgodził. Pierogi z biedronki są całkiem znośne, a pierogi z pierogarni są trochę lepsze, ale i tak przereklamowane. Ogólnie biedronkowe rzeczy nie są złej jakości. Dużo z tych gotowców ma dobry skład.
  • Odpowiedz
@hmmm_mmm: nie narzekam na brak zainteresowania płcią przeciwną, raczej podchodzę do tego na luzie i mam też właśnie takie wnioski z moich obserwacji. Tindera nie używam z powodów wyżej wymienionych.
  • Odpowiedz
@Sheta: nie grałem, ale możesz mnie nauczyć ^^

RPG i strategie to moja działka, chociaż mało czasu bo mundial. Ale muszę w końcu zabrać się by dokończyć Skajrima :D
  • Odpowiedz