Wpis z mikrobloga

#!$%@?, nie kapitan. Po golu na 2:0, zamiast zagrzewać kolegów do walki to stanie w miejscu, spuszczona głowa i smuteczek, bo Ronaldo błyszczy na tym mundialu, a ja nie xD Wiem, że gdyby opaskę kapitana miał ktoś inny niż Messi, niewiele by zmieniło w tej sytuacji, ale dawanie jej Messiemu tylko za to, że jest gwiazdą, i który nie ma żadnego charakteru i charyzmy, który pociągnie drużynę to jakieś nieporozumienie.

Kiedyś opaski kapitana nosili głównie obrońcy i bramkarze, bo byli znani z twardego charakteru wynikającego z pozycji, na której grają. A teraz? Idź pan w #!$%@?.

#mecz #mundial2018
lubie_gify - #!$%@?, nie kapitan. Po golu na 2:0, zamiast zagrzewać kolegów do walki ...

źródło: comment_iJyFXZSIQW9pVczkhsjkOk258nSAVwKr.jpg

Pobierz
  • 86
@Kristof7: @1koziolek: Z tego co ja czytałem, ale poprawcie mnie jeżeli się mylę. To Maxi Lopez jest prywatnie przyjacielem Messiego. Jak dla mnie to kiedy budujesz kadrę w oparciu o Messiego, czego trener Argentyny nie ukrywa, to pytasz się zawodnika z kim chce grać. Co mają powiedzieć inni zawodnicy z kadry? Jak będą bronić Icardiego to prawdopodobnie podzielą jego los i na mundial nie pojadą. Chociaż muszę przyznać, że też
@aawekhwge: Niby Maxi Lopez to dobry kumpel Mascherano. A Mascherano przyjaciel Messiego - bardziej w ten sposób działa ten łańcuch #!$%@?.

Generalnie mnóstwo bzdur pojawia się w tym temacie - "ukradł żone kolegi". Sugerując się tym co zamieszcza Wanda, żona Icardiego to sama uciekła od Maxi Lopeza bo był fatalnym mężem i ojcem, pojawiała się agresja, alkohol. Nawet teraz nie ma on czasu dla swoich synów. Widać po zdjęciach, filmach, że
@1koziolek: Proszę cię, gość ładuje prawie 30 goli w lidze a trener stwierdza, że nie pasuje mu do koncepcji. Sam Sampaoli go brał do kadry i w eliminacjach jak objął drużynę to go wystawiał ale później stwierdził, że już się nie nadaje.

I nie opowiadałbym bajek o tym jaki to Mauro jest zajebisty bo ten jego kontrakt to niezłe wymuszenia ze strony jego i jego żony. To, że ona przedstawia go