Wpis z mikrobloga

Tragicznie umiera jeden z najbardziej wpływowych w ostatnich latach twórców najbardziej wpływowego gatunku w historii muzyki rozrywkowej

HURR DURR CO TO ZA NOŁNEJM KŁIII TYLKO LIMP BIZKIT ED SZIRAN METALIKA SKORPIONS KURŁŁŁA KIEDYŚ TO BYŁA MUZYKA A NIE TO GUWNO CO TERAS

Starym dziadem zostaje się na własne życzenie.

#xxxtentacion #rap #muzyka #przemyslenia #bekazpodludzi #bekazprzyglupow
  • 163
@Czarny_Kot_: Gdyby nie 808s & Heartbreak to te nic nie warte beztalencia pokroju Tentaciona, Peepa czy Uziego nie miałyby nic do powiedzenia. Soundcloud rap #!$%@?ć prądem, rozrywka dla zblazowanych gimnazjalistów, którzy myślą, że mają depresję
@Czarny_Kot_: nie wiem czy to prowo, czy serio piszesz, ale że głosów podobnych do twojego nie brakuje, myślę że warto to napisać: to nie jest żaden wpływowy artysta.

Mógł być jednym z najbardziej POPULARNYCH śpiewaków w swoim gatunku i tutaj oczywiście pełna zgoda - szczyty list to najlepszy dowód. Natomiast czy był wpływowy? No nie, dobrze wpisywał się w aktualnie dominującą konwencję, jednak to inni raperzy wykreowali modę, skądinąd bardzo głupią.
@Czarny_Kot_ wpływowi to są artyści którzy tworzą nowe gatunki nowe kierunki rozwoju muzyki. Czy on stworzył coś nowatorskiego? Jak wielu innych artystów poszło jego nurtem który stworzył? Jakich wielkich inspirowal?
Tragicznie umiera jeden z najbardziej wpływowych w ostatnich latach twórców najbardziej wpływowego gatunku w historii muzyki rozrywkowej


Nie wiedziałem, że Krzysiu Krawczyk umar :(
@Zgubilem_Login: Najwyżej. Czarny rap szczególnie nowe nurty mnie mało interesują, ale jednak coś się orientuje a gdyby nie mirko to bym nigdy o nim się nie dowiedział, więc nie wiem jak można go nazwać znanym i wpływowym, skoro istniał tylko w gronie słuchaczy.
@Kieres: ogólnie x bardzo popchnął cloud rap do przodu, miał w #!$%@? fajnych pomysłów w kwestii masteru czy ogólnie pomysłów na kawałki, stworzył stylistykę która rozlała się na cały nurt i wiele z tej stylistyki widać w mainstreamie, nie tylko hip hopowym ale robaki nie widza i nie rozumiejo panie ja nie znam nie słyszałem tylko metalika Kamil bednarek i dobry podkreślam dobry rock
Dobra widzę że Op mnie olał bo się spytałem normalnie i nie mógł mi pocisnać, może się nie znam ale dla mnie wpływowy jest Kendrick Lamar(od niego w sumie zacząłem słuchać rapu) Eminem(chociaż ostatnia płyta mi nie siadła) Childrish Gambino (Bo Donald Glover to #!$%@? geniusz za cokolwiek się weźmie). Tyle ode mnie zapraszam do dyskusji bez hejtów.