Wpis z mikrobloga

Tragicznie umiera jeden z najbardziej wpływowych w ostatnich latach twórców najbardziej wpływowego gatunku w historii muzyki rozrywkowej

HURR DURR CO TO ZA NOŁNEJM KŁIII TYLKO LIMP BIZKIT ED SZIRAN METALIKA SKORPIONS KURŁŁŁA KIEDYŚ TO BYŁA MUZYKA A NIE TO GUWNO CO TERAS

Starym dziadem zostaje się na własne życzenie.

#xxxtentacion #rap #muzyka #przemyslenia #bekazpodludzi #bekazprzyglupow
  • 163
@Czarny_Kot_: strzelam, że sam wpis to troll, ale ogólnie teksty tutaj są niezłe, "najbardziej wpływowy twórca ostatnich lat" - ta, pierwszą płytę wydał niecały rok temu, drugą ze 3 miesiące temu i już całe lata wpływowości. Trafniej byłoby napisać, że miał wpływ na muzykę ostatnich miesięcy, a nie od razu lat, jak nie był na rynku nawet rok...
Ktoś pisał, że rozpromował screamo rap - też ciekawe, ja pamiętam jak takim
@kuba_kuba: no, ja staram się być na bieżąco, chociaż odpycha mnie autotune poza refrenami ;). Mam kumpla zajawkowicza i czasem się przerzucamy linkami, ale nie jaram się taką stylistyką, on też nie, więc jeśli o takich graczy chodzi, to sprawdzamy raczej dla beki. Nie mam nic do odbiorców takiej muzy, ani do wykonawców, są gusta i guściki, ale nie ma co wychwalać gościa i stawiać w jakimś hall of fame tylko
@Odczuwam_Dysonans: w sensie chodziło mi o to ze nie mam co pisać mojego zdania na ten temat bo by się komentarz z twoim zdublował. Też od jakiegoś czasu zainteresowałem się współczesna muzyka popularna (gdzie wcześniej leciałem głównie w klimatach starszych klasyków z poprzedniego stulecia i/lub alternatywie muzycznej) i z pasja obserwuje rozwój współczesnych gatunków (czyli jakby nie patrzeć głównie rapu) i to jak ewoluują, i z całym szacunkiem do gościa -