Wpis z mikrobloga

Tragicznie umiera jeden z najbardziej wpływowych w ostatnich latach twórców najbardziej wpływowego gatunku w historii muzyki rozrywkowej

HURR DURR CO TO ZA NOŁNEJM KŁIII TYLKO LIMP BIZKIT ED SZIRAN METALIKA SKORPIONS KURŁŁŁA KIEDYŚ TO BYŁA MUZYKA A NIE TO GUWNO CO TERAS

Starym dziadem zostaje się na własne życzenie.

#xxxtentacion #rap #muzyka #przemyslenia #bekazpodludzi #bekazprzyglupow
  • 163
@kamil1230: @Shatter: @FUTdeals: ale popularność czy nawet jakość to nie wyznacznik wpływu i to że ktoś jest popularniejszy od xxx nie znaczy że bardziej wpływowy. Eminem przyczynił się do popularyzacji rapu ale jeżeli chodzi o stylistykę czy brzmienie rapu to wcale dużego wpływu nie wywarł, Kendrick przyczynił się do uznania rapu przez krytyków i pewnie jest najlepszym raperem ever ale też na jego brzmienie dużego wpływu nie miał, Childish
@ShadyTalezz Wiem że Ci 3 wymienieni przeze mnie napewno nie są najbardziej wpływowi, poprostu łatwo mi podać przykład kogoś kogo słucham dość często. Popularność to żaden wyznacznik bo im coś "łatwiejsze" tym bardziej popularne, X poprostu nie znam za dobrze i chce poznać opinie dlaczego według ludzi którzy go słuchają jest taki wpływowy. A sam pewnie przeslucham go po meczu, żeby mieć jakiś własny pogląd.
@Czarny_Kot_: Też jak większość osób usłyszałem o typie dopiero jak go #!$%@?. Przesłuchałem z 10 losowych kawałków, żeby zobaczyć co tam nagrywa i stwierdzam, że jego muzyka to się nadaje do puszczania przy orszaku żałobnym co najwyżej xD Tekst #!$%@?, umiejętności #!$%@?, te rymy i składnia są ŻAŁOSNE, strasznie powtarza końcowe słowa, ubogie słownictwo. Ale sam styl może faktycznie trafiać do gimbusów.

Tak czy inaczej żadna strata, za tydzień nikt o
@Kieres Przejrzałem i widzę kochane obrzucanie się gównem, dlatego spytałem kolega @ShadyTalezz wytłumaczył to trochę jaśniej, obecna fala raperów(lilpip itp.) mi nie siedzi totalnie więc mogę mieć trochę zakłócony ogląd na to. Poczytałem trochę o X i widzę że raz miał dużo wrogów a dwa dostał areszt domowy za przemoc na Ciężarnej więc no raczej super święty nie był.
@xTaquito: zarzuc no jakis jego kawalek dotyczacy trudnego tematu i opcji utozsamiania sie z tym... taki zeby przed nim przez ostatnie 20 lat kazdy jeden nawet podworkowy raper nie nagral choc raz. Jeden mi wystarczy. On nawet nie mial swojego flow tylko to cos co sie teraz sprzedaje a za czym podazaja dzielnie nawet nasze rapery.
Tragicznie umiera jeden z najbardziej wpływowych w ostatnich latach twórców najbardziej wpływowego gatunku w historii muzyki rozrywkowej


@Czarny_Kot_: Michael Jackson zmarl juz dawno.....

a tak serio....dalej nie wiem o co kaman z tym typem co slychac o nim tylko na Wykopie....
@FionnMacCumhail: co ty gadasz za głupoty, jak nawet była afera, że Drejk od niego flow ukradł na KMT, słuchałeś w ogóle jakichś jego kawałków? Przecież technicznie był jednym z najlepszych młodziaków i do tego bardzo wszechstronnym.
@FionnMacCumhail: przecież on stylistyk ma tyle, że na kilku raperów by starczyło, i wcale nie przypomina tego co jest teraz na topie bo to nie jest żaden trap, jest jednym z popularyzatorów screamo rapu, zresztą posłuchaj kawałków z tego wpisu to zobaczysz różnorodność ¯\_(ツ)_/¯
https://www.wykop.pl/wpis/32849531/xxxtentacion-vice-city-dobra-chyba-wiekszosc-gamon/
Zresztą co ja się będę produkował, te puste frazesy, które rzucasz można by podpiąć do każdego artysty w historii
@Czarny_Kot_: a moglibyście po prostu skończyć spinać dupy i przestać wyzywać ludzi z powodu tak błahego jak gust muzyczny? xDDD nie wiem, może jestem jakaś starawa, ale mnie to totalnie śmieszy. pamiętajcie również o tym, że każda muzyka jest adresowana do określonej grupy społecznej, wiekowej i tak dalej, jako biała Europejka nie odnajduję się w jego muzyce która typowo obrazuje świat czarnych w USA, więc co, jestem dziadem, bo wywodzę się
@Czarny_Kot_: nie miałem świadomości że ktoś taki istnieje, ale w przerwie meczu w tv podali na tvp warszawa że jakiś dindu raper zszedł w swoim sportowym samochodzie. Dla mnie to ten sam format artysty co popek, czyli guru patologi. Ten akurat zakończył swój żywot, ale nie brakuje innych ćpunów którzy zajmą jego miejsce i wskoczą na billboard. Z racji tego że patalogii jest dużo, to można odnieść sukces komercyjny na tym