Wpis z mikrobloga

Jesteś grubą #rozowepaski
- nic nie szkodzi, jesteś piękna i wspaniała zasługujesz na szczęście <3
https://www.instagram.com/elenadevesa/

jesteś grubym/ chudym #niebieskiepaski
- ty przegrywie #!$%@? weź się w garść życie jest jedno a ty się poddajesz dziewczyny wcale nie mają łatwiej bo muszą poświęcić 20 minut na malowanie zamiast #!$%@?ć odpowiednie jedzenie co 3 godziny i #!$%@?ć na siłowni wbrew sobie. #!$%@? bycie facetem jest super i żadna kobieta nie chciałaby się urodzić kobietą


#tfwnogf #przegryw #stulejacontent #gownowpis
  • 63
@mastopiron: Nic nikomu nie wmawiam, wy przegrywy znacie takie sprawy tylko teoretycznie i dlatego jesteście zamknięci w jakimś świecie fantazji, bardzo dalekim od rzeczywistości.

Zresztą to, że brzydkie laski mogą sobie kogoś znaleźć (przeważnie nie tego kto im się najbardziej podoba) to akurat zasługa was przegrywów, bo większość z was da się pokroić za choćby dotknięcie dziewczyny, nieważne jakiej
@mastopiron: I nawet mi nie mów, że jest inaczej bo przegryw jest wypełniony tysiącem tomów redpillowych mądrości xD Poznałem już kilku takich "zredpillowanych" przegrywów i gdy przychodziło co do czego to pierwsza-lepsza karyna owijała ich sobie wokół palca, kawałek tyłka i cycków wystarczył żeby zrobili dla nich wszystko

my możemy ruchać modelki bo to kwestia 500 zł a cuck może ruchać tylko brzydkie karyny bo divy go brzydzą


@mastopiron: różnica
one wolą się szmacić z sebą albo chadem bo po co dziewczynie ktoś kto nie pije, nie pali, nie imprezuje i ma wiele zainteresowań skoro może dostać porządny #!$%@? od chłopaka?


@mastopiron: Odnosiłam się do tego