Wpis z mikrobloga

Jesteś grubą #rozowepaski
- nic nie szkodzi, jesteś piękna i wspaniała zasługujesz na szczęście <3
https://www.instagram.com/elenadevesa/

jesteś grubym/ chudym #niebieskiepaski
- ty przegrywie #!$%@? weź się w garść życie jest jedno a ty się poddajesz dziewczyny wcale nie mają łatwiej bo muszą poświęcić 20 minut na malowanie zamiast #!$%@?ć odpowiednie jedzenie co 3 godziny i #!$%@?ć na siłowni wbrew sobie. #!$%@? bycie facetem jest super i żadna kobieta nie chciałaby się urodzić kobietą


#tfwnogf #przegryw #stulejacontent #gownowpis
  • 63
@mastopiron: No nie są i co im zrobisz? Rozpłaczesz się, że świat jest niesprawiedliwy i będziesz resztę życia tak siedział? Nie zmienisz tego, że kobiety pod pewnym względami mają łatwiej (pod innymi nie), a użalając się nad sobą i słuchając rad kolegów-przegrywów już zawsze będziesz w tym samym miejscu
Nie musisz mi tego tlumaczyc, znam takie szlaufy, ale seks z takim czyms to jak seks z #!$%@?ą ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko #!$%@? ma na tyle wyrachowania ze bierze za to kase


@Suck_My_Duck: Wiadomix, każda która nie chcę prawilnego mireczka z zainteresowaniami to dziwka i szmata, do tego pewnie nawet nie dziewica xD

I na pewno byles ich pierwszym partnerem, na pewno ( ͡° ͜
@Suck_My_Duck: "@mastopiron: zaraz ci napisza ze one to wyczuwaja nawet bez zamieniania jednego słowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) taka aura niewidzialna ktora widza tylko rozowe (tak jak #!$%@?) one maja wbudowane takie okulary jak jeden z xmenów i dlatego widza ( ͡° ͜ʖ ͡°)"

A myślisz że nie? Wystarczy dobrze pokierować rozmową i wyjdzie z ciebie oblech, sam nie zobaczysz kiedy. Ja ci