Wpis z mikrobloga

Jesteś grubą #rozowepaski
- nic nie szkodzi, jesteś piękna i wspaniała zasługujesz na szczęście <3
https://www.instagram.com/elenadevesa/

jesteś grubym/ chudym #niebieskiepaski
- ty przegrywie #!$%@? weź się w garść życie jest jedno a ty się poddajesz dziewczyny wcale nie mają łatwiej bo muszą poświęcić 20 minut na malowanie zamiast #!$%@?ć odpowiednie jedzenie co 3 godziny i #!$%@?ć na siłowni wbrew sobie. #!$%@? bycie facetem jest super i żadna kobieta nie chciałaby się urodzić kobietą


#tfwnogf #przegryw #stulejacontent #gownowpis
  • 63
@mastopiron: Och ja widzę, mam pełno znajomych fajnych facetów, którzy żadnymi chadami nie są, tym bardziej sebixami. Są wykształceni, z zainteresowaniami. Już po ślubie w wieku 25 lat i wiem że są mega szczęśliwi, bo ze względu na to że są fajnymi ludźmi to mają świetne dziewczyny/żony.
one wolą się szmacić z sebą albo chadem bo po co dziewczynie ktoś kto nie pije, nie pali, nie imprezuje i ma wiele zainteresowań skoro może dostać porządny #!$%@? od chłopaka?


@mastopiron: Ale sobie wmawiasz. Wyobraź sobie, że można nie być ani sebą, ani imprezowiczem i przebierać w dziewczynach. A twoje zainteresowania nie obchodzą pewnie nikogo, niezależnie od płci

Tez sa rozjechane, ale nie potrafia sie dobrze bzikac tylko leza jak
@mastopiron: No wiesz, ja używanego parchatego faceta co chodzi na dziwki też bym nie chciała. A oni się poznali wcześnie, część z dziewczyn była dziewicami jak zaczynali ze sobą chodzić. Ty pewnie stary koń jesteś i pewnie skażony "divami" to nic dziwnego że porządna dziewczyna cię nie zechce
@Suck_My_Duck: Wprost przeciwnie. Najbardziej cnotliwe dziewczyny były w stanie stawać się całkowicie uległe i wychodzić same z inicjatywą i nowymi pomysłami, wystarczyło trochę dobrego podejścia. Zdarzały się i takie, które były po prostu słabe, ale wtedy nie kontynuowałem z nimi znajomości
@mastopiron: może mam kolegę, który nie spuszcza cały czas głowy i nie użala się nad sobą, tylko jest w stanie kogoś zainteresować swoją osobą? XD

Zwalaj sobie swoje nieudacznictwo do końca życia na co chcesz, mnie to rybka. Po prostu jesteś bardzo daleki od prawdy i przybierasz wygodną pozycję pt "nic już nie zmienię, taki się urodziłem", jaką wrzucili ci koledzy-przegrywy. Pisałem tu zresztą już kiedyś o tym, sporo przegrywów bardzo